Katy Perry splagiatowała utwór Ani Wyszkoni? Burza w polskim internecie trwa, a do dyskusji włączyły się ZAGRANICZNE media!

Katy Perry, Ania Wyszkoni

Katy Perry, Ania Wyszkoni

Katy Perry splagiatowała „Lampę i sofę” Ani Wyszkoni?

Szykuje się kolejny skandal z Polską i Katy Perry w roli głównej? Gwiazda, która niedawno zadarła ze Stadionem Narodowym, używając bez zgody jego wizerunku w swoim teledysku znów jest na ustach Polaków. Dlaczego? W Internecie trwa potężna burza, wywołana przez piosenkę Bigger Than Me. Polscy fani amerykańskiej gwiazdy dopatrzyli się w utworze podobieństwa do hitowej Lampy i sofy z 2010 roku, której autorką jest Ania Wyszkoni!

Jak twierdzą wielbiciele polskiej gwiazdy, od 1:01 minuty piosenki Katy, czyli od refrenu, gwiazda splagiatowała utwór Wyszkoni. Jedyną różnicą jaką dostrzegają w kompozycji amerykańskiej wokalistki jest tempo utworu.

To może wywołać prawdziwy skandal, bo Katy nie jest nikomu nieznaną artystką, a celebrytką z samego szczytu i taka skaza na jej opinii może ciągnąć się latami, ważąc na dalszych kontraktach. Do dyskusji włączyły się już nawet zagraniczne media. Niezwykle popularny amerykański blog BreatheHeavy zgodził się z polskimi fanami!

Wiele razy pozostaje mi tylko wzruszyć ramionami na te wszystkie porównania. Ludzkie ucho nie potrafi przecież wychwycić wszystkich dźwięków, prawda? Ale tym razem podobieństwo jest zbyt duże. To nie daje mi spokoju. – głosi wpis na stronie

Będą z tego kłopoty? Posłuchajcie obu utworów:

Katy Perry zapłaci karę za wykorzystanie Stadionu Narodowego w teledysku? “Pokazała go bez zgody! Za to się płaci”

37-letnia Ania Wyszkoni w Opolu 2017 pokazała się prawie nago! Takiej kreacji nie powstydziłaby się Joanna Krupa!

Ania Wyszkoni zabrała córkę do Opola na festiwal! Rośnie jej następczyni?


MTV Video Music Awards 2017 - Katy Perry Kreacja: Stephane Rolland

MTV Video Music Awards 2017 - Katy Perry Kreacja: Stephane Rolland

Ania Wyszkoni z córką na próbie - Opole 2017

Ania Wyszkoni z córką na próbie - Opole 2017

Johnny Wujek wymyśla kreacje na koncerty Katy Perry

Johnny Wujek wymyśla kreacje na koncerty Katy Perry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×