Katarzyna Cichopek pokazała pokoik córki. Panuje w nim niezły bałagan. Helenka zafundowała mamie gruntowne porządki

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek wzięła się za gruntowne porządki w domu. Gwiazda pokazała na Instagramie pokoik 8-letniej córeczki. Helenka zrobiła w nim niezły bałagan. 

Katarzyna Cichopek to aktorka, która pierwsze kroki przed kamerą stawiała w serialu M jak Miłość. Było to ponad dwie dekady temu, a gwiazda dorastała na oczach fanów. W produkcji jest jedną z głównych postaci, a losy serialowej Kingi Zduńskiej widzowie śledzą z zapartym tchem. Dzięki popularności, jaką przyniosła jej telenowela, gwiazda nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Wzięła udział w wielu programach rozrywkowych, a od niedawna świetnie sprawdza się także w roli gospodyni programu Pytanie na śniadanie. Razem z Maciejem Kurzajewskim udało im się stworzyć duet, który widzowie z miejsca obdarzyli sympatią.

Kasia jesienią 2015 roku pojawiła się jako jedna z uczestniczek programu Taniec z Gwiazdami. Produkcja dobrała ją w parę z Marcinem Hakielem i okazało się, że była to jedna z najlepszych decyzji. Parę połączyło gorące uczucie, które trwa do dzisiaj.

Katarzyna Cichopek pokazała pokoik córki. Panuje w nim niezły bałagan

Kasia i Marcin od kilkunastu lat stanowią wzorowe małżeństwo i jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Doczekali się także dwojga dzieci. Wspólnie wychowują syna Adama, który ma już 12 lat oraz młodszą o 4 lata córkę Helenkę. Gwiazda nie publikuje w social mediach wizerunku swoich dzieci, chociaż od czasu do czasu dodaje zdjęcia, na których coraz śmielej pokazuje ich urocze buzie.

Kasia jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a na jej koncie regularnie pojawiają się nowe treści. Informuje fanów o nowych przedsięwzięciach, ale nie szczędzi też kadrów z domowego zacisza. Jak każda mama i pani domu pokazuje też, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio pochwaliła się tym, jak wygląda pokoik jej córki. Panował w nim niezły bałagan, a gwiazda postanowiła wziąć się za gruntowne porządki i pozbyć nadmiaru rzeczy i starych zabawek.

Sprzątamy razem z Helenką jej pokój. Tzn. ja sprzątam, ona się świetnie bawi zapomnianymi zabawkami – napisała Kasia na Instagramie.

Mama ośmiolatki pokazała przy okazji, jak wyglądają cztery kąty jej córki. Nie zabrakło porozrzucanych zabawek i ubrań, mnóstwa pojemników z rozmaitościami, a aktorka musiała się zmierzyć z niezłym bałaganem. Trzeba przyznać, że przed Kasią stanęło niełatwe zadanie.


Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×