Katie Holmes pozuje w sukni ślubnej. Fani odebrali to jednoznacznie: „Chcesz nas o czymś poinformować?”

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes dodała na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore poruszenie. Gwiazda wystąpiła w sukni ślubnej, a jej fani dopytują, czy w jej życiu szykują się zmiany? Wszyscy zauważyli też jeden ważny szczegół. 

Katie Holmes ostatnie miesięcy spędziła razem z córką w ścisłej izolacji. Gwiazda przebywała w Nowym Jorku, gdzie pandemia koronawirusa zbiera największe żniwo. Sytuacja w Stanach Zjednoczonych nadal należy do jednej z najgorszych na całym świecie. Gwiazdy wiedząc, że wielu fanów ich obserwuje i stara się naśladować, swoim zachowaniem dają, jak najlepszy przykład. Tak samo jest w przypadku Katie, która izolację potraktowała bardzo poważnie.

Gwiazda nie opuszczała z córką swojego mieszkania, a po pewnym czasie razem przeniosły się do swojego domu w Ohio, by móc korzystać z ogrodu i obecności na świeżym powietrzu. Katie przez bardzo długi czas była mało aktywna w social mediach. Ostatnio zaczęło się to zmieniać i aktorka dodaje coraz więcej aktualnych zdjęć. Jedna z ostatnich fotografii wzbudziła spore zainteresowanie fanów. Biała suknia gwiazdy wywołała prawdziwą lawinę pytań.

Katie Holmes w białej sukni: czy szykuje się do ślubu?

W jednym z ostatnich postów możemy zobaczyć Katie w białej sukni. Na myśl przychodzi tylko jedno skojarzenie – suknia ślubna. Katie ubrana w długą białą suknię, zamyślona wpatruje się w jezioro. Nie sposób nie zauważyć, że może to być wstęp, do ogłoszenia szczęśliwej nowiny.

View this post on Instagram

@tovestudio

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Do takich samych wniosków doszli również fani aktorki, którzy w komentarzach pytają, czy w jej życiu nadchodzą zmiany.

  • Czyżby suknia ślubna?
  • Chcesz o czymś poinformować?
  • Wydaje mi się, że to suknia ślubna.
  • Wyszłaś za mąż?
  • Piękna sukienka, idealna na ślub – czytamy w licznych komentarzach.

Jak na razie gwiazda nie odniosła się do komentarzy i nie odpowiedziała na liczne pytania swoich obserwatorów.

Fanom aktorki nasuwa się jeszcze jedno skojarzenie. Nie da się nie zauważyć, że jest to również nawiązanie do serialu, który przyniósł jej prawdziwą sławę. Jezioro marzeń, to produkcja, która w realistyczny sposób ukazywała problemy współczesnych nastolatków, dzięki zyskała sporą grupę fanów z całego świata. Katie wcieliła się w nim w rolę  Joey Potter, nieśmiałej dziewczyny, która skrywała się za maską ironicznej obserwatorki. Serial nie tylko w USA, ale także w Polsce cieszył się ogromną popularnością.

Czy domysły fanów znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Tego zapewne niebawem się dowiemy.


Katie Holmes

Katie Holmes

Suri Cruise w dzieciństwie

Suri Cruise w dzieciństwie

Katie Holmes

Katie Holmes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×