Katie Holmes przyłapana z wielkim ciążowym brzuchem! Tabloid opublikował zdjęcia! Jest coś jeszcze

Kate Holmes, druga ciąża

Kate Holmes, druga ciąża

Katie Holmes jest w drugiej ciąży? Amerykański tabloid opublikował zdjęcie aktorki z dużym, zaokrąglonym brzuchem. To jednak nie koniec rewelacji. W życiu gwiazdy szykuje się wielka rewolucja!

Katie Holmes 18 grudnia skończy 41 lat. Zanim zdmuchnie świeczki z urodzinowego tortu, prawdopodobnie będzie miała inny powód do świętowania. Od dwóch miesięcy amerykańskie media donoszą, że aktorka znana z głównej roli w serialu Jezioro marzeń, spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda póki co nie potwierdziła tabloidowych rewelacji, choć te zyskują na wiarygodności z każdym tygodniem.

Tym razem prawdziwą petardę opublikował magazyn NW Weekly, który na okładce poniedziałkowego wydania umieścił zdjęcie Katie z dużym, zaokrąglonym brzuszkiem. Aktorka została przyłapana przez paparazzi w najmniej oczekiwanej sytuacji – jest bowiem bez makijażu, na głowie ma duży kapelusz, prawdopodobnie mający zasłaniać jej twarz, a na sobie kimono w rozmowie znacznie większym niż 36.

Katie nie może się doczekać dziecka i ponownie odkryć wszystkie te pierwsze razy, takie jak ten pierwszy uśmiech, pierwszy śmiech, pierwszy krok itd – twierdzi informator gazety.

Zdjęcia Katie Holmes w zaawansowanej ciąży i odliczanie dni do porodu, to jednak nie koniec rewelacji, jakimi ze swoimi czytelnikami podzielił się amerykański tabloid. Na okładce widnieje bowiem następująca informacja:

Będę samotnie wychowywać dziecko!

Pozwala to przypuszczać, że związek Katie i Jamesa Foxxa przeszedł do historii, a tym samym ostatnie doniesienia na temat planowanego ślubu, raczej są dalekie od prawdy. Co więcej, nie wiadomo, czy to właśnie z ciemnoskórym przystojniakiem gwiazda oczekuje na narodziny potomka. W zasadzie nie wiadomo nic na temat tego, co obecnie dzieje się w życiu laureatki Złotego Popcornu 1999, bowiem ta milczy jak grób i konsekwentnie nie komentuje doniesień serwowanych przez lokalną prasę.

Jedynym pewnym faktem jest to, że Holmes spełnia się jako matka nastoletniej Surie Cruise, która jest owocem jej miłości z największym amantem Hollywood minionej dekady – Tomem Cruise’em. Przypomnijmy, że para rozwiodła się 28 czerwca 2012. Katie złożyła pozew o rozwód z Tomem, a jako powód podała „przyczyny nie do pogodzenia”.

Zobacz: Lady Gaga pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem na salonach! A jednak jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?

Zobacz: Joanna Koroniewska pokazała goły brzuch po dwóch porodach! 41-letnia gwiazda wygląda lepiej niż niejedna nastolatka!

Zobacz: Wyciekły tajne informacje na temat ślubu Katie Holmes i Jamie’ego Foxxa! Wiemy więcej niż powinniśmy!


Katie Holmes w drugiej ciąży. Okładka NW Weekly

Katie Holmes w drugiej ciąży. Okładka NW Weekly

Suri Cruise jest podobna do Katie Holmes

Suri Cruise jest podobna do Katie Holmes

Suri Cruise w dzieciństwie

Suri Cruise w dzieciństwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×