Szukaj

Katerina Kowalczuk wystąpi w tanecznym programie! Wybierze „Dance, dance, dance” czy „Taniec z gwiazdami”?

Katerina Kowalczuk zatańczy w Polsce

Katerina Kowalczuk zatańczy w Polsce

Katerina Kowalczuk, aktorka znana z serialu Zniewolona, pojawi się w polskiej edycji jednego z programów tanecznych. Wybierze Dance, dance, dance czy Taniec z gwiazdami? Zobacz szczegóły. 

Katerina Kowalczuk, to aktorka, której popularność przyniósł serial Zniewolona. Odkąd jest emitowany w Polsce, każdy odcinek bije rekordy oglądalności, a gwiazdy, którzy wcielają się lubianych bohaterów, cieszą się niemałą popularnością w naszym kraju.

Zobacz: Sandra Kubicka traci kontrakty przez „Taniec z gwiazdami”! Nie tak miała wyglądać jej przygoda z programem [WIDEO]

Katerina Kowalczuk zatańczy w Dance, dance, dance czy Tańcu z gwiazdami?

Nie jest tajemnicą, że Kowalczuk od jakiegoś czasu, regularnie pojawia się w Warszawie. Jak tłumaczyła, ma to związek z rozmowami biznesowymi, które prowadzi. Temat podchwyciła kolorowa prasa, która jakiś czas temu sugerowała, że wszystko przez fakt, iż TVP chce, by Katerina zatańczyła w programie Dance, dance, dance. 

Michaił Szapowałow, Katerina Kowalczuk

Michaił Szapowałow, Katerina Kowalczuk

To jednak niejedyna stacja, która miała zaprosić Kowalczuk do swojego programu. Podobna propozycja padła ze strony Polsatuktóry podobno chciałby by Zniewolona zatańczyła w programie Taniec z gwiazdami. Wygląda, że coś jest na rzeczy, ponieważ aktorka na Instagramie zwróciła się do swoich fanów z nietypowym pytaniem:

Moja kochana Polsko, w którym tanecznym show chcielibyście mnie zobaczyć? Wasza Kate

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]

Pytanie podzieliło fanów aktorki. Kiedy część pewnie wskazywała Dance, dance, dance, inni przekonywali, że jednak Taniec z gwiazdami będzie lepszą alternatywą. Który program wybierze Katerina? O tym z pewnością przekonamy się za jakiś czas.

Zobacz: Żora Korolyov atakuje „Taniec z gwiazdami”: Nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością. Co na to produkcja i twórcy programu?


Katerina Kowalczuk - wystąpi w polskim show telewizyjnym

Katerina Kowalczuk - wystąpi w polskim show telewizyjnym

Katerina Kowalczuk przyleciała do Warszawy

Katerina Kowalczuk przyleciała do Warszawy

Katerina Kowalczuk w Warszawie. Przyleciała na spotkanie biznesowe

Katerina Kowalczuk w Warszawie. Przyleciała na spotkanie biznesowe

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×