Księżna Kate w sekrecie dogadała się z telewizją. Wyciekł plan zemsty na Meghan i Harrym

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate szykuje wyrafinowaną zemstę na Harrym i Meghan. Sprytne posunięcie żony Williama bardzo zaniepokoiło Sussexów. Co szykuje przyszła królowa?

Księżna Kate od dziesięciu lat jest żoną księcia Williama. Męża poznała jeszcze na studiach i choć na samym początku byli jedynie przyjaciółmi, po czasie ich znajomość przerodziła się głębszą relację. Wchodząc w szeregi Windsorów, miała przed sobą niezwykle trudne zadanie.

Jako żona przyszłego króla musiała oczarować Brytyjczyków i udało jej się to znakomicie, bo zaskarbiła sobie sympatię tłumów. Poddani królowej Elżbiety podziwiają jej skromność, otwartość oraz to, że potrafi zachować się w każdej sytuacji. Dla wielu kobiet stała się też ikoną mody. Udowodniła, że najnowsze trendy potrafi połączyć z obowiązującym na królewskim dworze dress codem.

Jest też jedną z najchętniej podglądanych osób z rodziny królewskiej, a wielu upatruje w niej ratunku dla monarchii brytyjskiej, której wizerunek ostatnio mocno ucierpiał. Wystarczy przypomnieć skandal z księciem Andrzeje w roli głównej, czy głośne odejście z rodziny Harry’ego i Meghan z późniejszymi konsekwencjami.

Wydawałoby się, że Kate zrobi wszystko, żeby zjednoczyć familię, a tymczasem tabloidy donoszą, że szykuje zemstę na Sussexach…

Księżna Kate zemści się na Harry i Meghan wkraczając na ich teren?

Mówi się, że książę i księżna Sussex czują się lekko zdenerwowani po tym, jak w zeszłym tygodniu ujawniono, że księżna Cambridge pojawiła się w telewizji. Według brytyjskiej gazety 39-letnia Kate miała podobno tajne spotkania z produkcją jednego z kanałów o kręceniu filmu dokumentalnego o rozwoju we wczesnym dzieciństwie.

Harry i Meghan czują, że Kate wkracza na ich teren — mówi informator bliski kalifornijskiej parze – I zastanawiają się, czy Kate może być lepsza w kręceniu filmów niż oni – nie jest wykluczone, że mogłaby zrobić swój własny program w akcie zemsty, chociaż Harry ciągle przypomina sobie, że zemsta nie jest w stylu Kate.

Czy Meghan i Harry mogą czuć się zagrożeni? Patrząc na popularność Kate, mogłoby się okazać, że zakasowałaby produkcje Sussexów, co mogłoby okazać się bardzo wyrafinowanym sposobem odegrania się na nich za to, co zrobili rodzinie królewskiej.


Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i książę William na spotkaniu

Księżna Kate i książę William na spotkaniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×