Szukaj

Najmłodszy syn Kate Winslet rozbawił ją do łez. Naiwne wyznanie 7-latka rozśmieszyło nie tylko sławną mamę

Kate Winslet

Kate Winslet pojawiła się w show Jimmy'ego Kimmela i podzieliła się zabawną anegdotą, której bohaterem jest jej najmłodszy syn. Co takiego zrobił Bear?

Tak się złożyło w życiu Kate Winslet, jednej z najbardziej wziętych i utalentowanych aktorek Hollywood, że ma troje dzieci i każde z innym mężem. Najstarsza 20-letnia Mia jest córką Jima Threapletona, ojcem 17-letniego Joe Alfiego jest reżyser Sam Mendes, a 7-letniego Beara – obecny partner gwiazdy Ned Rocknroll.

Kate Winslet chroni swojej prywatności i nie pozwala mediom na nadmierne grzebanie w jej życiu. Chociaż sama wielokrotnie była bohaterką tabloidów, to nigdy nie komentowała swoich kolejnych związków czy rozwodów. Wszystko zachowywała dla siebie. Gwiazda ma świadomość tego, że w internecie nic nie ginie i znajdują się tam różne nieprawdziwe historie na jej temat. Z tego też względu ograniczyła swoim dzieciom dostęp do tego powszechnego dobra i zakazała korzystania z mediów społecznościowych. Całej rodzinie wychodzi to na dobre.

Aktorka ma także jasne poglądy w kwestii wychowywania swoich dzieci. Nie uważa, aby dzielenie się po równo opieką rodzicielską miało na nie pozytywny wpływ.

Zawsze są ze mną. Nie latają w towarzystwie nianiek z jednego domu do drugiego. To się nigdy nie stanie – mówiła, dodając, że chociaż jej pociechy mają dobre kontakty ze swoimi ojcami, nie uznaje dzielenia czasu dziecka między matkę i ojca „50/50”. Moje dzieci mieszkają ze mną. I już – podsumowywała.

Jeśli chodzi o to, czym chce się dzielić z mediami, robi to sama, podczas wywiadów i wtedy świadomie wybiera, co może ujawnić. Niedawno wyjawiła Jimmy’emu Kimmelowi, jak rozbawił ją najmłodszy synek.

Jak syn Kate Winslet rozbawił sławną mamę?

W czwartek 45 -letnia aktorka pojawiła się w Jimmy Kimmel Live, gdzie podzieliła się przezabawną historią o swoim 7-letnim synu.

Winslet wyjaśniła, że ​​jej syn Bear jest całkiem zabawny i niedawno zrobił urocze wyznanie, którym podzielił się z matką.

Któregoś dnia mój syn był bardzo zabawny. Odwrócił się do mnie i powiedział:„ Mamo, muszę się przyznać ”- mówiła aktorka – Był bardzo poważny. Powiedział:„Po prostupowiem to ”, a ja na to:„ O mój Boże, jakiś dramat?”. Patrzy na mnie i mówi: „Chcę zostać aktorem” – powiedziała ze śmiechem.

Słodkim wyznaniem mały Bear rozbawił nie tylko mamę, ale także prowadzącego show. Winslet powiedziała, że to, że zareagowała śmiechem na jego zwierzenia, uraziło malucha:

To nie jest zabawne, chcę być aktorem. Zapisz mnie – dodał chłopiec.

Kate wyznała, że nic na to nie może poradzić, że marzenie synka tak ją rozśmieszyło.


Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet i Jimmy Kimmel

Kate Winslet i Jimmy Kimmel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×