Kate Winslet o relacji z Leonardio DiCaprio. Ujawniła pikantne sekrety z planu „Titanica”. Aż się zawstydziła

Leonardo DiCaprio, Kate Winslet

Leonardo DiCaprio, Kate Winslet

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio mają romans? Już od wielu lat kolorowa prasa czeka na potwierdzenie tych doniesień. Wyznania, jakie publicznie czyni aktorka, tylko podsycają ciekawość. Tym razem zdradziła kulisy kręcenia namiętnych scen w Titanicu.

Zagraniczne media od lat spekulują na temat tego, co łączy Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Wielu uważa, w tym najbliżsi aktorów, że odtwórcy głównych ról w filmie Titanic są dla siebie stworzeni. Od nakręcenia pamiętnej, obsypanej Oscarami produkcji minęły 23 lata, a oni ciągle się ze sobą przyjaźnią. Nie brakuje plotek o tym, że mają za sobą romans, a niektórzy uważają, że to, iż odtwórca roli Jacka jeszcze się nie ożenił, to dowód na to, że ciągle czeka na swoją Rose, którą może być tylko Kate.

Plotek na pewno nie uciszą wyznania, które od czasu do czasu publicznie wygłasza Winslet.

Leonardo Di Caprio i Kate Winslet są dla siebie stworzeni?

Wszystko zaczęło się ponad dwie dekady temu, kiedy to Kate Winslet i Leonardo DiCaprio spotkali się na planie Titanica. Romans ich filmowych bohaterów miał mieć przełożenie na realne życie. Przekonane są o tym osoby z otoczenia aktorów. Ich przyjaciele natomiast mieli nadzieję, że staną się kimś więcej niż tylko najlepszymi przyjaciółmi.

Tak wielu ludzi blisko Kate i Leo – w tym jego mama – życzyliby sobie, aby poddali się oczywistej chemii i weszli w związek – mówi źródło „New Idea”. – Niestety, to nigdy się nie udało, głównie dlatego, że nigdy nie byli singlami w tym samym czasie.

To nie powstrzymało ich od mówienia o sobie z uwielbieniem. Kate w zeszłym tygodniu opisała swoją relację z Leo, tak, że wszystkie kobiety na świecie jej pozazdrościły. Opowiedziała, jak dzielili się wskazówkami dotyczącymi seksu podczas kręcenia Titanica:

Nie porównywaliśmy notatek, ale było to coś w rodzaju: „Nie, nie rób tego w ten sposób, rób to w ten sposób ”. Jest w tym bardzo dobry – powiedziała Rolling Stone. – Wiele z tych seksualnych wskazówek, które mi dał, zadziałało. I wiem, że na odwrót także.

Nieco zawstydzona przyznając, że wskazówki dotyczące seksu, o których rozmawiali na planie, są zbyt intymne, by się nimi podzielić, wyjawiła, że ​​kręcenie słynnej sceny w parującym samochodzie było cudownym doświadczeniem.

Pamiętam, jak leżałam i myślałam:„Szkoda, że ​​to już koniec ”, ponieważ było całkiem fajnie – przyznała.

To nie pierwszy raz, kiedy Kate wyznała, że łączy ją coś szczególnego z Leonardo. W swoim przemówieniu na Złotych Globach w 2009 roku aktorka rozpłakała się, dziękując swojemu partnerowi z Revolutionary Road:

Leo, tak się cieszę, że mogę tu stać i powiedzieć Ci, jak bardzo Cię kocham od 13 lat – powiedziała. – Kocham cię całym sercem, naprawdę.

Od czasu Titanica minęły 23 lata, a ich przyjaźń rozwijała się w nie zawsze przyjaznym Hollywood. I pomimo trzech małżeństw Kate i zamiłowania Leo do dwudziestokilkuletnich modelek, informator mówi, że zawsze będą dla siebie oparciem.

Bez względu na to, gdzie są na świecie, zawsze znajdą czas dla siebie. Cały czas rozmawiają. Kiedy Leo ma dramat w związku, dobry lub zły czas, zwykle rozmawia przez telefon z Kate. Ceni sobie jej opinię, która ustępuje tylko opinii jego mamy Irmelin – mówi informator – On nigdy nie zrezygnuje z ich przyjaźni, nawet jeśli z powodu jego relacji z Kate, są tarcia w jego związkach. To pokazuje jak są dla siebie idealnie stworzeni.

Myślicie, że kiedyś ziszczą się marzenia najbliższych Leo i Kate i oni w końcu będą razem?


Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w Titanicu

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w Titanicu

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio (fot. ONS)

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio (fot. ONS)

Leonardo DiCaprio, Madonna, Lenny Kravitz, Sean Penn, Adrien Brody, Kate Winslet na jednej scenie w Sant Tropez

Leonardo DiCaprio, Madonna, Lenny Kravitz, Sean Penn, Adrien Brody, Kate Winslet na jednej scenie w Sant Tropez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×