Szukaj

Kate Rozz wychodzi za mąż za przystojnego Szwajcara! Ma pierścionek zaręczynowy niczym hollywoodzka gwiazda!

Kate Rozz

Kate Rozz

Kasia Gwizdała zniknęła ze świecznika po tym, jak przed laty rozeszły się jej drogi z Piotrem Adamczykiem. Dzisiaj okazuje się, że życie poza blaskiem fleszy bardzo jej to służy, a i szczęście sprzyja. Kate Rozz zaręczyła się, czym pochwaliła się na Instagramie.

Kate Ross, czyli Katarzyna Gwizdała, chociaż jest aktorką i modelką, w Polsce zasłynęła w 2013 roku dzięki związkowi z aktorem Piotrem Adamczykiem. Niestety, ta miłość miała krótki okres przydatności. Para dość szybko rozstała się – zaledwie po kilkunastu miesiącach znajomości i tajemniczym ślubie.

Starali się jednak nie komentować całego zajścia w mediach. Kilka lat potem, gdy kurz już nieco opadł, celebrytka udzieliła wywiadu Vivie!. Opowiedziała w nim, co porabiała po rozstaniu z Adamczykiem.

Potrzebowałam zrozumieć, co się dzieje w moim życiu. (…) Ponad rok byłam sama, podróżowałam, uprawiałam jogę, rzuciłam palenie, przeszłam na weganizm, wyciszyłam się. (…) Potrzebowałam czasu. I dystansu – wyznała.

Przyznała, że z aktorem połączyła ją szalona miłość. Po rozstaniu Gwizdała o swoim byłym mężu mówiła w superlatywach.

Widzę go czasem na ekranie, myślę o nim zawsze ciepło.

Kate Rozz zaręczyła się

Od tamtej pory Piotr Adamczyk zdążył się ożenić z modelką i aktorką Karoliną Szymczak. Z kolei o życiu Kate Rozz niewiele było wiadomo. Poza tym, że związała się z pewnym mężczyzną o imieniu Den. Opowiedziała o nim zresztą kiedyś, przy okazji wizyty w Dzień Dobry TVN.

Jestem związana z moim partnerem, który jest właśnie z Zurychu i oboje mamy dzieci. Ona ma trójkę dzieci i w ogóle śmieję się, że lada chwila będziemy mogli otworzyć przedszkole. Dzisiaj Den jest jednym z większych producentów witamin. Są to witaminy, owoce i warzywa w kapsułkach

Teraz okazuje się, ze ich miłość nie przeminęła z wiatrem. Wprost przeciwnie – zdecydowali się na milowy krok w związku. Katarzyna na Instagramie opublikowała zdjęcie z ukochanym i zdradziła, że przyjęła jego oświadczyny.

I said „yes” (powiedziałam „tak”) – napisała.

View this post on Instagram

I said „yes” 29/02/2020

A post shared by katerozz (@katerozz) on

Słowem nie pisnęła o pierścionku zaręczynowym, choć ten bardzo rzuca się w oczy. Jest tak okazały, że nie powstydziłyby się go hollywoodzkie gwiazdy największego formatu. Najwidoczniej więc Kate Rozz trafił się nie tylko kochający, ale i szczodry mężczyzna.

Oczywiście doczekała się setek komentarzy z gratulacjami. Z jej szczęścia cieszą się też gwiazdy.

  • Kochanie, jestem taki szczęśliwy. Dwie piękne duszy stają się jednością – napisał projektant Maciej Zień.
  • O jezu, jak wspaniale!!!!!Gratulacje!!!! – ucieszyła się aktorka Natalia Klimas.

My narzeczonym także gratulujemy i trzymamy kciuki za to, aby ich miłość była wieczna.


Kate Rozz

Kate Rozz przyjęła oświadczyny

Kate Rozz - Sylwester 2018

Kate Rozz - Sylwester 2018

Kate Rozz z ukochanym

Kate Rozz z ukochanym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×