Modelka oblana kwasem pokazała się bez makijażu. Odważne zdjęcie Katie Piper

Katie Piper bez makijażu

Katie Piper bez makijażu

Katie Piper bez makijażu

Miała przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę w modelingu, przez jedną osobę cały jej świat legł w gruzach w ciągu kilku godzin. Dekadę temu Kate Piper, na zlecenie byłego chłopaka, została oblana kwasem. Minęło sporo lat zanim stanęła na nogi i odbudowała siebie. Dziś stanowi wzór dla wielu kobiet na świecie.

Przypomnijmy, że w wyniku ataku kobieta miała zniszczoną twarz, szyję, klatkę piersiową i ręce. Straciła też wzrok w jednym oku. Łącznie przeszła ponad 100 operacji, by na nowo zaakceptować siebie. Do tego stopnia, by nie wstydzić się pokazywać twarzy bez makijażu. Tak jak swoich blizn, co widać na jednym z najnowszych zdjęć Katie Piper:

To było trudne! Nie chcę jednak pokazywać tylko tego, co wydaje się łatwe albo imponujące– napisała Katie pod zdjęciem.

Nie da się ukryć, że historia Katie z pewnością do najłatwiejszych nie należała. Koszmar dziewczyny rozpoczął się po tym, jak 10 lat temu poznała Daniela Lyncha, miłośnika sztuk walki. Mężczyzna był wcześniej skazany za oblanie wrzątkiem twarzy innej osoby, ale modelka nie była tego świadoma. Para spotykała się przez dwa tygodnie. Wówczas Piper postanowiła relację tę zakończyć. Nigdy nie podejrzewała, że odbędzie się to w taki sposób.

Na zlecenie Lyncha została porwana, zgwałcona i więziona w hotelu. Później oblano ją silnie żrącym kwasem siarkowym. Mężczyzna został skazany na dożywocie. Dziewczyna miała poparzenia trzeciego stopnia. Przez to nie mogła pić, jeść, a także straciła wzrok w jednym oku. Nie chciała żyć i niemal błagała rodziców by ją zabili.

Nie zrobili tego, a wręcz przeciwnie, wyciągnęli do niej pomocną dłoń. Dzięki nim postanowiła na nowo o siebie zawalczyć. Pojedynek ten zakończył się dla niej szczęśliwie. Wygrała nowe życie i jest teraz szczęśliwą matką i żoną, a jej historia jest przykładem, że najważniejsza jest nie uroda, a siła charakteru.

Katie Piper trafiła z piekła do nieba. Modelka poparzona kwasem wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia ze ślubu w pięknej sukni

Prawdziwy szok! Zobaczcie jak wyglądał Adam Curlykal zanim zafundował sobie tatuaże oraz amputację penisa, jąder oraz moszny!

Szok! Polski YouTuber przeszedł operację usunięcia genitaliów! Pokazał film ze szpitala [WIDEO]


Katie Piper bez makijażu

Katie Piper bez makijażu

Katie Piper obecnie

Katie Piper obecnie

Katie Piper obecnie

Katie Piper obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×