Szukaj

Kate otworzyła się na temat małżeństwa z Williamem. Na 10. rocznicę ślubu ujawniła sekrety z pałacowego zacisza

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate nie rozmawia publicznie na temat związku z księciem Williamem, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Kto wspiera ją najbardziej podczas pandemii koronawirusa?

Kate MiddletonKsiążę William tworzą bardzo zgrane, szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie wychowują troje dzieci – George’a, Charlotte i Louisa. Mimo wielu obowiązków względem swoich pociech doskonale odnajdują się w roli reprezentantów rodziny królewskiej.

Podczas oficjalnych spotkań od razu można zauważyć, że oboje czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie. Często prowadzą między sobą krótkie rozmowy, które przerywają serdeczne uśmiechy. W jednej z rozmów Kate przez przypadek zdradziła, jak wygląda ich związek poza blaskiem fleszy.

Księżna Kate o małżeństwie z księciem Williamem

Kate i William są małżeństwem od 10 lat, jednak nigdy dotąd publicznie nie wypowiadali się na temat tego, jak wygląda ich związek. Podczas jednej z rozmów synowa księcia Karola zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy.

W styczniu tego roku księżna Cambridge wzięła udział spotkaniu z dyrektorem oraz trojgiem rodziców, których dzieci uczęszczają do Roe Green Junior School w Brent. Zgromadzeni wymieniali się swoimi doświadczeniami z życia w czasie lockdownu oraz opowiadali o trudach rodzicielstwa podczas pandemii koronawirusa.

Jeden z uczestników rozmowy zdecydował się zapytać Kate o to, czy nauka zdalna nie przysparza jej dzieciom dodatkowych problemów oraz, czy jest jakiś przedmiot, który jej zdaniem jest trudny. Okazuje się, że żona księcia Williama największy problem ma z matematyką.

W dalszej części dyskusji do grupy zostało skierowane pytanie o to, kto jest dla nich największym wsparciem podczas pandemii koronawirusa. Księżna niezwłocznie zapisała na kartce swoją odpowiedź. Na nagraniu widać, jak zadowolona Kate pokazuje wszystkim kartkę z następującym napisem:

William.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie z tej rozmowy:

W nieoficjalnej biografii Meghan i Harry’ego pt. Finding Freedom autorzy stwierdzili jednogłośnie, że małżonkowie żyją w związku partnerskim, w którym oboje angażują się w codzienne obowiązki:

William jest zaangażowany w każdy aspekt wychowania trojga swoich dzieci – w tym w odwożenie i przywożenie ze szkoły oraz pomaga im podczas odrabiania prac domowych.

Jesteśmy pod wrażeniem, jak świetną relację udało się wypracować Kate i Williamowi.


Lupo, Kate Middleton, książę William, książę George

Lupo, Kate Middleton, książę William, książę George

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×