Szukaj

Nawet księżna Kate ma swojego ulubionego celebrytę. Podziwia go razem z księciem George’em

Księżna Kate – opaska

Księżna Kate – opaska

Księżna Kate wyznała w ostatnim wywiadzie, kto należy do jej ulubionych celebrytów. Takiej odpowiedzi na pewno byście się nie spodziewali. Na kogo stawiacie? Zdradzimy, że Kate miała okazję spotkać się z nim już nieraz.


Księżna Kate w czasie swoich oficjalnych spotkań miała okazję poznać mnóstwo sławnych osób, a wśród nich było wielu cebrytów. Jednak tym oświadczeniem zaskoczyła wszystkich. Odpowiadając na pytanie dzieci, podczas wideorozmowy, przeprowadzonej z uczniami z Casterton Primary Academy w Burnley, w środę zdradziła, kto jest jej ulubioną osobą spośród gwiazd show-biznesu. Ciekawe czy na taką odpowiedź również stawialiście.

Kto jest ulubioną gwiazdą księżnej Kate?

Anita Ghidotti, dyrektor generalny Pendle Trust, powiedziała, że to właśnie uczniowie podczas wideo rozmowy zapytali księżną o jej ulubioną gwiazdę:

Dzieci zapytały również, jaka była najsławniejsza osoba, którą para książęca miała okazję poznać. Założę się, że to pytanie nie pada zbyt często. Księżna powiedziała, że bardzo lubi Davida Attenborough, gdyż jej synek George ogląda bardzo dużo jego programów przyrodniczych. Takich jak Blue Planet i tym podobnych.

Dodajmy, że David Attenborough jest niezwykle popularną osobowością w Wielkiej Brytanii. To brytyjski biolog, popularyzator wiedzy przyrodniczej na świecie, pisarz, narrator oraz podróżnik.

David Attenborough

David Attenborough

Książę William i Księżna Kate mieli okazję spotkać się nieraz ze wspomnianym przyrodnikiem. Ostatnio podczas wizyty w Birkenhead we wrześniu 2019 r. To w czasie ceremonii nadania nazwy polarnemu statkowi badawczemu RRS Sir David Attenborough, mieli okazję porozmawiać z nim i wymienić się opiniami.

Natomiast pierwsze spotkanie z przyrodnikiem miało miejsce w Muzeum Historii Naturalnej na premierze Alive 3D w 2013 roku. Gdzie Kate wraz z gośćmi była podczas pokazu filmu trójwymiarowego. Od tego czasu miała okazję już kilkukrotnie spotkać się z historykiem, w tym na imprezie Dramatic Arts w Pałacu Buckingham z Królową Elżbietą II w lutym 2014 r. Si David towarzyszył jej także podczas ponownego otwarcia Hintze Hall w Muzeum Historii Naturalnej w lipcu 2017 r.


David Attenborough

David Attenborough

David Attenborough

David Attenborough

Kate Middleton

Kate Middleton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×