Szukaj

Kate i William w Wigilię złamali prawo dla królowej. Uknuli sprytny plan. Myśleli, że się nie wyda?

Kate, William, królowa

Kate, William, królowa

Książę William i księżna Kate złamali zasady zamknięcia i sprawili, by ich rodzina spędziła Boże Narodzenie z królową Elżbietą II. Tabloid nie ma wątpliwości, że małżonkowie uknuli niezły plan.

Pandemia koronawirusa i spowodowana nią blokada popsuły plany świąteczne wielu ludziom. Nie będą mogli spędzić Bożego Narodzenia z bliskimi, ze względu na restrykcje. Nie ma żadnych wyjątków i od jakiegoś czasu Pałac Buckhingham informuje, że królowa Elżbieta II pierwszy raz od 33 lat nie będzie celebrowała tego czasu wśród bliskich w Sandringham i wraz z księciem Filipem zostanie w Windsorze.

Jednak nie potrafili się z tym pogodzić Kate i William i ominęli zasady izolacji i jednak dołączyli do monarchini w wigilię, żeby było bardziej rodzinnie.

Kate i William złamali zasady blokady, żeby spędzić święta z królową

Według najnowszych doniesień InTouch Kate Middleton złamała obowiązujące w Wielkiej Brytanii zasady kwarantanny. Zabrała rodzinę, księcia Williama i ich troje dzieci, księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, i zaskoczyła królową i jej męża, księcia Filipa, na Wigilii.

Wiadomość jest szokująca, ponieważ ogłoszono, że Elżbieta II zrezygnuje ze swoich tradycyjnych uroczystości bożonarodzeniowych w swojej posiadłości w Sandringham i zamiast tego zostanie poddana kwarantannie w zamku Windsor, gdzie spędzili większość 2020 r.

Według informatora magazynu wszystko to sprawka Kate:

Przeciwstawiając się blokadzie i zaskakując królową potajemną wizytą w wigilię, Kate sprawiła jej wielką niespodzianke. Wie, jak wyjątkowa jest ta pora roku dla monarchini i że była przygnębiona, że ​​nie mogła świętować jak zwykle. Więc Kate upewniła się, że rodzina – przynajmniej ona, książę William i dzieci – spotkają się. Ogrzała serce królowej i podniosła ją na duchu w czasie, kiedy jest to najbardziej potrzebne.

Żona Williama uknuła sprytny plan. Stwierdziła, że nie będzie potrzebować personelu pałacowego, co było głównym zmartwieniem królowej i jednym z głównych powodów, dla których odwołała zwykłe przyjęcie bożonarodzeniowe. Zamiast tego ona i jej dzieci urządzili niespodziankę.

Kate zajęła się wszystkim sama, w tym przyrządzeniem tradycyjnej pieczeni. Brak personelu nie jest dla Kate problemem. Potrafi zająć się wszystkim.

Jak się można domyślać, królowa była przeszczęśliwa, że mogła spędzić ten wyjątkowy czas ze swoimi najbliższymi. Niespodzianka bardzo dobrze udała się Williamowi i Kate.


Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  trzy fleje

 • Gość pisze:

  Ludzie obudzić się wreszcie
  Bo nas całkowicie chcą zniewolic

  • Gość pisze:

   Jak nas chcą zniewolić!!! To dla dobra ludzi. Nie widzicie co się dzieje!!! Cały świat choruje. Przecież sobie tego nie wymyślili. Jesteście ludzie okropni!!! Chcesz chorować to idź do szpitala i pomagaj i zobaczysz jak ludzie chorują.

 • Gość pisze:

  Urocze???masakra …my jak psy w budzie mamy siedziec a panom wszystko mozna…kiedy ludzie sie obudza w koncu i dostrzega ze jestesmy rolowani na kazdym kroku…

 • Gość pisze:

  Tak przecież wszyscy „celebryci” robią, a nam każą w separacji siedzieć. Beznadziejne głupole.

  • Gość pisze:

   Zawsze możesz sam tak zrobić nie ma w tym żadnego problemu nawet na sylwestra z rodziną dałbyś się radę spotkać gdybyś tylko chciał xD

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×