Szukaj

Kate i William zaskoczyli fana nietypowym upominkiem. Sympatyczna przesyłka prosto z Pałacu Kensington

Księżna Kate, książę William

Księżna Kate, książę William

Kate i William potrafią docenić swoich fanów. Zawsze są uśmiechnięci i podczas oficjalnych spotkań znajdują chwilę na rozmowę. Tym razem jednak zdobyli się na wspaniały gest.

Księżna Kate i Książę William od samego początku spotykają się z sympatią ze strony fanów rodziny królewskiej. Małżonkowie bardzo czynnie uczestniczą w życiu rodziny królewskiej, reprezentując ją podczas wszystkich najważniejszych spotkań. Małżeństwo należy do najbardziej lubianych przedstawicieli Windsorów. Para, pomimo bardzo napiętego grafiku, zawsze znajduje czas dla trójki swoich dzieci: 7-letniego George’a, 5-letniej Charlotte i 2-letniego księcia Louisa.

Jeszcze większe zainteresowanie  niż sami rodzice wzbudza trójka ich uroczych dzieci. Tuż przed narodzinami ich pierworodnego szyna w kraju rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo. Brytyjczycy przez kilka miesięcy z wypiekami na twarzy czekali na narodziny następcy tronu. George przyszedł na świat pod koniec lipca 2013 roku, a już od początku tego miesiąca tłumy fanów znajdowały się pod szpitalem, w którym miała rodzić księżna Kate. Fotoreporterzy nie odstępowali jej na krok. Zaledwie kilkanaście godzin po porodzie szczęśliwi rodzice pochwalili się synem, wychodząc z nim na kilka minut przed drzwi szpitala. Od tamtej pory rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo.

Przy narodzinach kolejnych dzieci pary, sytuacja wyglądała identycznie. Teraz gdy dzieci są już nieco starsze i zaczynają czynnie uczestniczyć w życiu rodziny królewskiej, każde ich wspólne wyjście z rodzicami wzbudza sporo emocji wśród fanów royalsów.

Księżna Kate i Książę William podarowali fanom niepublikowane zdjęcia księcia Louisa

Tradycją w rodzinie królewskiej jest, że w dniu gdy dzieci Kate i Williama obchodzą urodziny, ich rodzice publikują na oficjalnym profilu Pałacu Kensington aktualne zdjęcia małych solenizantów zrobione wcześniej przez ich mamę. Tak też stało się w kwietniu, gdy najmłodszy syn książęcej pary obchodził swoje drugie urodziny.

Pod postem pojawiło się tysiące komentarzy z urodzinowymi życzeniami dla małego księcia. Rodzice chłopca postanowili podziękować fanom księcia Louisa w bardzo wyjątkowy sposób. Jeden z komentatorów otrzymał od nich niepublikowane wcześniej zdjęcie księcia wraz z listem. Zdjęcie przesyłki zostało opublikowane na profilu użytkownika o nicku @katsroyalletters.

W dołączonym przez Pałac Kensington liściku z podziękowaniami możemy przeczytać:

Książę i księżna Cambridge doceniają miłą wiadomość dla księcia Louisa z okazji jego drugich urodzin. Została ona bardzo doceniona przez Jego Królewską Wysokość, który przesyła najlepsze życzenia.

Nic dziwnego, że Kate i William są tak bardzo lubiani przez fanów Windsorów, skoro zdobywają się na tak sympatyczne podziękowania.


Prezent dla fana od Kate i Williama

Prezent dla fana od Kate i Williama

Prezent dla fana od Kate i Williama

Prezent dla fana od Kate i Williama

Prezent dla fana od Kate i Williama

Prezent dla fana od Kate i Williama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×