Kate i William założyli kanał na YouTube. Pierwszy film nagrali w pałacowym zaciszu: „Uważaj, co mówisz”. W mig stał się viralem

Kate i William

Kate i William

Kate i William zrobili kolejny krok w kontakcie z fanami. Właśnie ogłosili światu, że ruszają ze swoim kanałem na YouTubie.

Trudno uwierzyć, ale William i Kate już 10 lat są małżeństwem. 29 kwietnia 2011 roku wzięli ślub. Odbyła się spektakularna uroczystość, którą obserwowano na całym świecie. Mówi się, że transmisję z tego wydarzenia śledziło nawet 2 miliardy widzów. Panna młoda oszałamiała w cudnej, specjalnie dla niej zaprojektowanej sukni, a następca tronu aż promieniał ze szczęścia.

Od lat Cambridge’owie cieszą ogromną popularnością i sympatią Brytyjczyków. Reprezentując monarchię, spotykają się z poddanymi Elżbiety II, a swoim naturalnym, ale pełnym klasy zachowaniem zjednują sobie coraz więcej serc.

Wystarczy wspomnieć, że w najnowszym sondażu YouGov sympatię do księcia Williama wyraża 80 proc. badanych (76 proc. we wcześniejszym badaniu), a do księżnej Kate 78 proc. (73 proc. we wcześniejszym badaniu). Wielu rodaków chętnie wdziałoby go na tronie, jako bezpośredniego następcę Elżbiety II.

Wychodząc naprzeciw fanom monarchii, małżonkowie postanowili, że założą kanał na YouTubie. Ogłosili to na oficjalnym profilu rodziny królewskiej.

Kate i William – kanał na YouTube

Pierwszy film na kanele pary zaczyna się od zwrotu księcia Williama do małżonki, którym ostrzega ją, że kamera rejestruje wszystko:

Uważaj, co mówisz, bo oni wszystko nagrywają.

Księżna Kate odpowiedziała ze śmiechem.

Wiem.

Kanał na YouTube księcia Williama i księżnej Kate zapewne ma na celu utrwalenie ich wizerunku, który cechuje ciepło, ale też wielką klasę, co cenią Brytyjczycy i miłośnicy monarchii. Po otwierającej scenie następuje zbiór ujęć pokazujących m.in. oficjalne wystąpienia pary, udział w akcjach charytatywnych, wywiady czy aktywności sportowe.

Wydaje się, że małżonkowie osiągną niemały sukces, bo w kilka godzin o ogłoszeniu wieści o nowym kanale Cambridge’ów i w momencie pisania niniejszego artykułu, mieli już niemal 60 tys. subskrybentów.

Na oficjalnym kanale książęcej pary znalazły się również linki do licznych wideo z lat ich młodości, akcji wspierających zdrowie psychiczne i spotkań, które były do tej pory publikowane na oficjalnym kanale YouTube rodziny królewskiej.


Kate i William założyli kanał na YouTubie

Kate i William założyli kanał na YouTubie

Kate i William założyli kanał na YouTubie

Kate i William założyli kanał na YouTubie

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

Komentarze

 • Gość pisze:

  To bylo do przewidzenia. Sa zazdrośni o popularność H&M.
  Tabloidy szczują i hejtuja na nich , a powazne media i wazne osoby z nimi współpracują. Wystąpienia Harrego zbierają owacje na stojąco, i to nie wystapienia w przedszkolu, tylko m.in. przed prezydentem USA.
  „H&M są PRZEWODNICZĄCYMI światowej kampanii Global Citizen’s VAX LIUE, do której dołączyło wiele znanych koncernów, wielu światowych przywódców łącznie z papieżem, wielu znanych artystów…”
  Meghan pisała artykul do Timesa, a za chwile pojawi sie pierwsza profukvja filmowa, a to tylko czunek gory lodowej.

 • Gość pisze:

  To dobrze za to ich ludzie uwielbiają

 • Gość pisze:

  Jacy oni chcą być cool

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×