Szukaj

Kate i William z dziećmi zrobili niespodziankę i pojawili się w telewizji. Mieli szczególną okazję

Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi zrobili wielką niespodziankę Brytyjczykom i pojawili się w telewizji. Wszyscy byli ubrani na niebiesko. Dlaczego?
Kate i William z dziećmi

Kate i William z dziećmi

Jakiś czas temu na oficjalnym Instagramie księżnej Kate i księcia Williama pojawił się wzruszający film z udziałem ich trojga dzieci – George’a, Charlotte i Louisa. Książęta owacją podziękowały służbom medycznym za ich ciężką walkę z pandemią koronawirusa. Miało to szczególny wydźwięk, bo w tamtym czasie na COVID-19 chorował ich dziadek, książę Karol.

Od tego czasu rodzina przebywa w izolacji w posiadłości w Norfolk. Następca trony zdążył wyzdrowieć. Mały Louis miał urodziny.

Dzisiaj wieczorem Camebridge’owie zrobili swoim fanom wielką niespodziankę. Jaką?

Kate, William, George, Charlotte i Louis: oklaski dla służby zdrowia

Książę Wiliam i księżna Kate wystąpili niespodziewanie w The Big Night In BBC One w czwartkowy wieczór wraz z dziećmi Georgem, Charlotte i Louisem. Cała rodzina przyłączyła się do kampanii Clap for Carers.

Wnuk królowej pojawił się w programie ze swojego domu, obok aktora Stephena Fry’ego. Przyszły król ujawnił między innymi, że ma tendencję do unikania seriali o królewskości.

Ich pojawienie się w programie nastąpiło po tym, jak spędzili dzień, świętując drugie urodziny księcia Louisa. Aby uczcić tę okazję, para opublikowała serię zdjęć pokazujących, jak ich syn robi tęczowy odcisk dłoni i umieszcza go w oknach Anmer Hall w hołdzie dla pracowników NHS. Chłopiec został sfotografowany przez matkę w ogrodzie rodzinnego domu w Norfolk, uśmiechając się do kamery w eleganckiej niebieskiej koszuli w kratę z kolorową farbą na rękach.

Po rozmowie cała rodzina, ubrana na niebiesko – co jest dodatkowym hołdem dla służb medycznych, ponownie przyłączyła się do wieczornych oklasków, które mają pokazać, jak Brytyjczycy doceniają ich poświęcenie podczas walki z koronawirusem. To naprawdę uroczy obrazek!


Księżna Kate i książę William z dziećmi

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Księżna Kate i Książe William

Księżna Kate i Książe William

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×