Szukaj

Sprytnie! Tak Kate i William okazali wsparcie ruchowi Black Lives Matter. W ten sposób nie złamali protokołu

Kate i William – Black Lives Matter

Kate i William – Black Lives Matter

Księżna Kate i książę William i ich inicjatywa Heads Together wykazali poparcie dla ruchu Black Lives Matter. We wtorek organizacja udostępniła wymowny post na Instagramie. W ten sposób wsparli ruch i nie złamali protokołu królewskiego.

Książę William i Księżna Kate spędzają czas izolacji wraz z dziećmi w swojej wiejskiej posiadłości Ammer Hall w Norfolk. Nie znaczy to, że nie pracują i nie angażują się w ważne sprawy. Ostatnio z wielkim wyczuciem i nie łamiąc protokołu, wsparli ruch Black Lives Matter.

BLM, to międzynarodowy ruch na rzecz praw człowieka, który wywodzi się ze społeczności afroamerykańskiej, który prowadzi kampanie przeciwko przemocy i rasizmowi systemowemu wobec ludzi o odmiennym niż biały kolorze skóry. Regularnie organizuje protesty przeciwko zabójstwom policyjnym oraz szerszym kwestiom, takim jak profilowanie rasowe, brutalność władz i nierówności rasowe w amerykańskim systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Na amerykańskich ulicach zrobiło się gorąco, ludzie protestują przeciw rasizmowi i nadużywaniu władzy po zabójstwie Afroamerykanina George’a Floyda w Minneapolis 25 maja.

Kate i William wspierają Black Lives Matter

We wtorek organizacja Heads Togheter, którą William i Kate założyli razem z Harrym, udostępniła post na Instagramie.

Heads Together stoi z czarną społecznością. Dzisiaj i każdego dnia. To przypomnienie, że twoje zdrowie psychiczne ma znaczenie, a nasi charytatywni partnerzy są do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz wsparcia. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, czuje się przygnębiony, przytłoczony, niespokojny lub spanikowany rozmowy mogą pomóc. Wyślij wiadomość tekstową @giveusashoutinsta pod numer 85258, aby uzyskać bezpłatne i poufne wsparcie 24/7 .Odwiedź @themixuk, aby obejrzeć czat internetowy, czaty grupowe, fora dyskusyjne i wiele innych. Zadzwoń do @callmzone od 17:00 do północy każdego dnia, aby porozmawiać o tym, przez co przechodzisz. Black Lives ma znaczenie. Dzisiaj i każdego dnia – napisano.

Post inicjatywy miał czarne tło, był to ukłon w stronę #BlackOutTuesday. We wtorek ludzie na całym świecie wyrazili solidarność z ruchem Black Lives Matter, w celu ochrony przed rasizmem i przemocą policyjną, publikując w mediach społecznościowych właśnie takie posty. Korzystając ze swojej organizacji, Kate i William sprytnie okazali wsparcie ruchowi, nie złamali przy tym protokołu królewskiego.


Księżna Kate i William w audycji radiowej

Księżna Kate i William w audycji radiowej

Księżna Kate i William w audycji radiowej

Księżna Kate i William w audycji radiowej

Kate i William z dziećmi

Kate i William z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×