Szukaj

Wielkanoc u Kate i Williama. Koronawirus pokrzyżował im plany. W ostatniej chwili wprowadzili zmiany

Książę William i księżna Kate udawali romans

Książę William i księżna Kate udawali romans

Obecna sytuacja w Wielkiej Brytanii związana z pandemią koronawirusa jest bardzo ciężka. Księżna Kate i książę William w obawie o zdrowie swoich dzieci postanowili spędzić Wielkanoc z dala od Londynu. Jak będzie świętować rodzina królewska?

Księżna Kate i książę William czynnie uczestniczą w życiu rodziny królewskiej. Przyszły kandydat na króla Wielkiej Brytanii wraz z żoną dumnie reprezentują królową podczas wszystkich ważnych dla Windsorów uroczystości. Para, pomimo bardzo napiętego grafiku, zawsze znajduje czas dla trójki swoich dzieci: 6-letniego George’a, 4-letniej Charlotte i niespełna 2-letniego księcia Louisa.

Wielkanoc 2020 u Kate i Williama. Gdzie i jak spędzą?

Ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa małżeństwo zdecydowało się spędzić święta Wielkanocne w odosobnieniu. Sytuacja w Wielkiej Brytanii jest aktualnie bardzo poważna, przypomnijmy, że wirusem z Wuhan zaraził się już następca tronu – książę Karol, a premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson walczy o życie na OIOM-ie.

Jak donosi Hello, na Wielkanoc Kate i William postanowili wyjechać wraz z dziećmi do swojej wiejskiej posiadłości Ammer Hall w Norfolk. Małe książęta na pewno nie będą narzekać na nudę, ponieważ ich mama wywodzi się z rodziny, która ma ogromne zdolności organizacyjne (jej rodzice organizują przyjęcia okolicznościowe). Będą więc zabawy, niespodzianki i brak czasu na nudę.

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

W 2018 roku, podczas corocznego nabożeństwa wielkanocnego w Windsor, Kate powiedziała małym dziewczynkom przed Kaplicą Świętego Jerzego, że gdzieś w pobliżu ukryte są jajka wielkanocne. Do zabawy w poszukiwanie jajek dołączyli również George i Charlotte. Księżna Cambridge zapewne w tym roku również przygotuje dla swoich dzieci podobne atrakcje. Zeszłoroczne nabożeństwo wielkanocne było dla rodziny królewskiej podwójnie wyjątkowe, ponieważ przypadało w dzień 93. urodzin królowej Elżbiety.

Obchody Wielkanocy w rodzinie królewskiej

Zazwyczaj członkowie rodziny królewskiej świętują Wielkanoc wraz z monarchą w zamku Windsor, ale w tym roku będą rozsiani po swoich domach z powodu trwającego kryzysu spowodowanego COVID-19. Bez wątpienia rodzina utrzyma ze sobą kontakt przy użyciu nowoczesnych technologii. Nie jest tajemnicą, że królowa korzysta z rozmów wideo w aplikacji WhatsApp.

Kwiecień u Windsorów to w tym roku nie tylko święta Wielkanocne, ale i bardzo dużo prywatnych wydarzeń. 21 kwietnia królowa Elżebieta II będzie obchodziła swoje 94. urodziny. Najmłodszy syn Kate i Williama, prawnuczek królowej – książę Louis, 23 kwietnia skończy 2 lata. Natomiast książę i księżna Cambridge 29 kwietnia będą świętować dziewiątą rocznicę ślubu.


Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate i książę George z księciem Williamem w Nowej Zelandii

Księżna Kate i książę George z księciem Williamem w Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×