Kate i William w USA wielokrotnie łamali protokół! Fani Meghan i Harry’ego mają niezłą pożywkę. Komentarzom nie ma końca

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Księżna Kate i książę William w trakcie wizyty w Stanach Zjednoczonych złamali protokół. Na zdjęciach uwieczniono, jak kilka razy okazywali sobie czułość w miejscach publicznych.

Księżna Kate i książę William obecnie są wizytówką rodziny królewskiej i ulubieńcami Brytyjczyków. Ślub wzięli dokładnie 29 kwietnia 2011 roku, a od tego czasu doczekali się trojga uroczych dzieci: 9-letniego księcia George’a, 7-letnią księżniczkę Charlotte i małego Louisa, który ma zaledwie 4 lata.

Kilka dni temu książę i księżna Walii przylecieli razem do USA. Tam reprezentują monarchię, spotykając się między innymi z politykami. Trzydniowa wizyta jest związana przede wszystkim z galą The Earthshot Prize. To proekologiczne wydarzenie, którego motywem przewodnim jest walka z globalnym ociepleniem.

Pojawili się między innymi na Earthshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie i brylowali na czerwonym dywanie jak prawdziwe gwiazdy. William prezentował się doskonale w aksamitnym granatowym garniturze, białej koszuli i eleganckiej muszce, a Kate zachwyciła w zielonej, dopasowanej sukience i biżuterii, którą wcześniej nosiła Diana.

Na imprezie nie brakowało gwiazd, z którymi para książęca chętnie się fotografowała.

Kate i William w Stanach Zjednoczonych wielokrotnie łamali protokół

Nie od dzisiaj wiadomo, że między synami Diany ostatnio nie jest najlepiej. Ich relacje są bardzo napięte. Nic nie wskazuje też, żeby miało się poprawić. Kiedy William i Kate pojawili się w Stanach Zjednoczonych, pojawiły się głosy, że zamarzło im się celebryckie życie, jakie prowadzą Meghan i Harry, po tym, jak opuścili rodzinę królewską.

W trakcie wypełniania sprawunków w Stanach Zjednoczonych fotoreporterzy przyłapali ich na złamaniu protokołu. Mowa o publicznym okazywaniu uczuć, co do tej pory zdarzało się im niezwykle rzadko. Na zdjęciach z meczu, na którym Kate i William zostali wybuczeni przez kibiców, utrwalono moment, w którym trzymali się za ręce.

Wcześniej wykonano zdjęcie, na którym to Kate położyła Williamowi dłoń na udzie. Na tegorocznym Earthshot Prize para pozwoliła sobie na czułe gesty, bo podczas oficjalnej części wydarzenia książę czule gładził żonę po plecach.

W normalnych warunkach to nic takiego, ale rodzina królewska musi się trzymać surowych zasad protokołu. Wcześniej wielokrotnie zarzucano Meghan i Harry’emu, że okazują uczucia, więc teraz ich fani mają niezłe używanie i w komentarzach piszą, że Kate i William zaczynają ich naśladować, a te wszystkie gesty to tylko gra. Przypomnijmy, że jakiś czas temu media rozpisywały się o kryzysie w ich relacji.


Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Komentarze

 • Gośćwanda pisze:

  Kate i William zawsze przestrzegali co wolno a czego nie wypada. CO INNEGO HARRY I TA JEGO WSZYSTKO ROBILI TAK JAKBY NA ZLOSC KROLOWEJ TRZYMA GO ZA REKE,A NIE WOLNO,ALE ONA MIALA GDZIES,NAJLEPIEJ BYC NA EKRANIE BO TAM WSZYSTKO WOLNO

 • Gość pisze:

  przechlapane maja ci koronowani , jeżeli to jest przestępstwo żeby się dotykać , to do dupy taki protokół

 • Gość pisze:

  Harry sam wybrał takie życie u boku ukochanej która chciałaby być księżna ale nic nie robić, nie mieć obowiązków. A takie trzymanie się chwilę za rękę myślę że tylko dobrze świadczy o relacjach między Williamem i Catherine

 • Gość pisze:

  Co na to protokól, którego strzażnikami do tej pory byli? :)Te czułe gesty w ich wydaniu wyglądają sztucznie! Ale psychofanki się zachwycają!

 • Gość pisze:

  celebryci z marnego reality-show mogą tylko pomarzyć o takim szacunku jakim cieszą się Catherine i William.

 • Gość pisze:

  Ona przebrała się za Dianę, on chciał być jak Harry na Invictus Games, a razem chcieli mieć zdjęcia jak H&M.
  Nic nie wyszło z żadnego z tych chciejstw.
  Jedynie udało im się zrobić kopie dwoch zdjęć HM, ale chemii tam brakło. A to niby trzymanie się za dłonie, które tu niby zdjęcie pokazuje, to bo biznes życzenie Kate. William z ręką uciekł, co widać na filmie.

  • Gość pisze:

   Ty masz jakąś obsesję? Jak Harry na punkcie bycia tym drugim i jak meg na punkcie księżnej Walii, obecnej i poprzedniej.
   Zdjęcia są piękne, pomiędzy KW jest chemia, HM to tylko toksyk i jej ofiara. Jest właśnie piękny filmik jak Harry zabiera rękę, a meg z wściekła miną sięga po nia z powrotem i następuje sztuczny uśmiech.
   Meg pewnie teraz ze złości znęca się nad rudym , pracownikami oraz zre ile wlezie. W sumie to przy jej kwadratowej sylwetce to żadna różnica. Talii i tak nie będzie miała :)))

  • Gość pisze:

   22:40
   Czesc white_lake i spadaj!!

  • Gość pisze:

   pewnie, że ma obsesję. to sekciara, psychofanka harklesów. zakrzywia rzeczywistość i jest w stanie usprawiedliwić każde g*wno, które oni wypuszczą.

  • Gość pisze:

   00.16
   Kto znowu, fanko zezowatej z morda jak g…o?
   Sama spadaj, twoi idole to dno dna, podobnie jak ty.
   Ale wycieraczka musiała się zloscic widząc piękną i uwielbiana księżna Walii, pewnie zazerala stres i będzie jeszcze bardziej kwadratowa :)))

 • Gość pisze:

  Amerykanie wiwatowali na ich cześć, bo William i Catherine są powszechnie kochani i szanowani. Kilka osób na meczu krzyczało U-S-A! U-S-A! – to wszystko. Dobrze, że się publicznie obejmują. Wszystko dla ludzi, wszystko w granicach – William nie trzyma swojej żony za rękę jak chory emocjonalnie dzieciak w ciele dorosłego faceta (czyli wiadomo -jego brat) a Catherine nie wiesza się na mężu jak psychopatka (czyli wiadomo -żona jego brata). Ale i tak jak to miło patrzeć jak fanów harklesów zalewa żółć.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×