Szukaj

Książę William i księżna Kate uciekli z uroczystego bankietu! Pod osłoną nocy zostali przyłapani w zaskakującym towarzystwie!

Księżna Kate wraz z księciem Williamem w miniony poniedziałek uczestniczyli w bankiecie w Pałacu Buckingham. Chociaż małżonkowie na wydarzenie przybyli osobno, w czasie przyjęcia zdecydowali się na krok, przez który ponownie znaleźli się na ustach całego świata. 
Księżna Kate i William - kłótnia

Księżna Kate i William - kłótnia

Księżna Kate podobno wyprowadziła się z Pałacu Kensington do rodzinnego domu na peryferiach Londynu. Wszystko przez narastający konflikt z księciem Williamem, który w złości miał powiedzieć o kilka słów za dużo. Małżonkowie rzekomo są ze sobą skłóceni, o czym świadczyć ma fakt, że w drodze na bankiet z okazji wizyty Donalda Trumpa towarzyszyli innym osobom.

Księżna Camrbidge zamiast męża wybrała towarzystwo Sekretarza Skarbu Stanów ZjednoczonychStevena Mnuchina, z którym rozmawiała przez całą drogę do sali bankietowej. William w tym samym czasie szedł przed małżonką umilając czas Theresie May. Podczas kolacji także usadzono ich osobno, przez co nie odzywali się do siebie, co sprowokowało media do kolejnych spekulacji na temat kryzysu w małżeństwie. Chwilę później para wyszła po angielsku z przyjęcia i udała się na kolejne, bardziej kameralne spotkanie.

Kate i William pod osłoną nocy wymknęli się pałacu Buckingham do siedziby królewskiej fundacji, w której mieli okazję rozmawiać o nowym projekcie z Keithem Millsem i Lorraine Heggessey. Podobno podczas burzy mózgów padło wiele zabawnych żartów, a książę do swojej ukochanej odnosił się z należytym szacunkiem.

Czy w ten sposób raz na zawsze zakończą plotki o kryzysie?

Zobacz: Księżna Kate już ma nowy obiekt westchnień? Na oficjalnej imprezie spędziła z nim cały wieczór

Zobacz: Melania Trump przyćmiła księżną Kate na bankiecie w pałacu! W tym stroju wyglądała jak milion dolarów! Obłęd!

Zobacz: Rozwód księżnej Kate i księcia Williama. Do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II! Jest skandal!


Księżna Kate na bankiecie w pałacu Buckingham

Księżna Kate na bankiecie w pałacu Buckingham

Książę William na bankiecie w pałacu Buckingham

Książę William na bankiecie w pałacu Buckingham

Donald Trump przysypia podczas przemówienia królowej Elżbiety II

Donald Trump przysypia podczas przemówienia królowej Elżbiety II

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×