Miało się nie wydać? Oto reakcja Kate i Williama na kompromitujące ich zwierzenia Harry’ego. Rezygnacja z obowiązków to nie wszystko

Kate i William

Kate i William

To tak Kate i William chcą uniknąć afery wokół książki Spare. Wyciekł sekretny plan pary, a przynajmniej takimi doniesieniami raczy nas jeden z tabloidów.

Kate i William postanowili, że nadszedł czas odpoczynku. Mają serdecznie dość ataków Harry’ego. Przypomnijmy, że w jego wspomnieniach Spare, to właśnie jego starszy brat obrywa najwięcej. Muszą nabrać dystansu i zdecydowanie potrzebują słońca. Co donosi zagraniczna prasa?

Kate i William uciekają na Karaiby

Niezależnie od tego, po której stronie ludzie opowiadają się w debacie między księciem Harrym a rodziną królewską, nie można zaprzeczyć, że książę i księżna Walii mieli ciężkich kilka miesięcy. Właśnie zajęli nowe pozycje w pałacowej hierarchii po śmierci królowej we wrześniu, kiedy młodszy brat następcy tronu, rozpętał lawinę ataków, których głównym celem był jego starszy brat książę William.

Williamowi i Kate nie pomagał fakt, że do tej pory doradzano im, aby nadal opierali się furii Harry’ego i zachęcali do tego, aby po prostu nie odpowiadać, chyba że dzieje się to za pośrednictwem ich prawników.

Kiedy książka Harry’ego została opublikowana, książę i księżna zdecydowali, że nadszedł czas na wyjazd. Musieli nabrać dystansu i na chwilę zrezygnować z obowiązków. Ujawniono, że wybrali się na wakacje bez dzieci, co jest oznaką, że nie dzieje się najlepiej. To miało się nie wydać, ale ich wakacje są ponoć faktem.

Wiesz, że dzieje się źle, kiedy zostawiają dzieci w domu – kochają całą trójkę. – mówi informator Woman’s Day.

Źródło informuje, że para jest gotowa na wycieczkę na karaibską wyspę Mustique, gdzie spędzili kilka beztroskich i relaksujących tygodni w luksusie w willi nad oceanem, która kosztuje prawie 50 000 dolarów tygodniowo.

Kate i William przyjeżdżają tam od 2008 roku. Wiedzą, że będą pod dobrą opieką w całkowitej prywatności – i bez wątpienia będzie zakaz używania słów „Harry i Meghan”! – śmieje się informator. – Muszą się zaczerpnąć trochę słońca po ponurej zimie. Mają nadzieję wyjechać podczas lutowej przerwy szkolnej i zostawić George’a, Charlotte i Louisa z dziadkami Middleton i ich nianią Marią. Tylko to, co zalecił im lekarz!

Po urlopie mają zadecydować, czy milczenie jest rzeczywiście najlepszą strategią po publikacji Harry’ego i jego licznych wywiadach.


Kate i William uciekają na Karaiby

Kate i William uciekają na Karaiby

William i Kate w szpitalu w Liverpoolu

William i Kate w szpitalu w Liverpoolu

William i Kate w szpitalu w Liverpoolu

William i Kate w szpitalu w Liverpoolu

Komentarze

 • Gość brawo pisze:

  Brawo dobrze napisane jeszcze im to wyślijcie SWIETA RACJA

 • Gość pisze:

  a wy wszyscy tacy pewni jestescie tego co wypisujecie bo byliscie materacami jej,bo wiecie wszystko lepiej ale od brukowej prasy zenada,idzcie sie leczyc na nogi bo na glowe u was juz za pozno jest

 • Bezszelestna pisze:

  To wielka kpina-Królową Kamila. Syn Harry i Meghan -zaproszeni na koronacje. Brak szacunku dla zwykłych ludzi. Poddani płacą na nich tyle pieniedzy a Oni robią sobie cyrk, kpine z ludzi, Tak nie powinno byc …może jeszcze zaproszą księcia Andrzeja-dlaczego nie skoro jedni mogą robić dziadostwo to dla towarzystwa prosić -pozostałych,

 • Gość pisze:

  Megan też musi odsapnąć, już wszystkich skłóciła, z czego teraz będzie żyła …. biedaczka.
  Jej planowane zwierzenie na pewno nie będą się cieszyły takim powodzeniem, ona przecież nie jest z Windsorów. Może coś pomoże opis jak porzuciłam i oskubała pierwszego męża, szlajała się z gwiazdą porno i skłóciła swoją i męża rodzinę … to byłyby smaczki, biadolenie i robienie z siebie ofiary już raczej się nie sprzeda – zaorane..
  Co do jej ambicji politycznych Megan, to mam dobrą rada dla amerykanów – posprzątajcie gruntownie biały dom ponieważ jak Megan zacznie się rzucać po podłodze to może się ubrudzić i będzie wstyd na cały świat

  • Gość pisze:

   Zabawa to się zacznie jak były mąż i kucharz zaczną pisać wspomnienia. Gdyby ta wywloka zaczęła myśleć o polityce to dziennikarze dotrą do każdego 🙂
   Poza tym to narcyz i histeryczka, więc nikt nie traktuje jej poważnie.
   Harry kilka lat temu powinien zapytać jej kolegów z jachtów jak się toto traktuje. Nie popelnilby życiowego błędu.

  • Gość pisze:

   Ja tam poczekam na wspomnienia któregoś z bywalców londyńskiego sex klubu dla elity, w którym wszyscy chodzili nago i bzykala się każdy z każdym. O tym że Kejti była jego bywalcztnua, powiedz, iiala sama założycielka, nota bene jej szkolną koleżanka, tylko dlatego mogla tam przychodzić, bo to były za wysokie progi dla plebejskie poszukiwaczki arystokraty.

  • Gość brawo pisze:

   Brawo dobrze napisane jeszcze im to wyślijcie SWIETA RACJA

 • Gość pisze:

  Słusznie pisano, że jak oboje się dwa razy pokazali, to znaczy planują po nich dłuuugi wypoczynek w ciepłych krajach.:))) Zawsze robili to cichaczem. Po prostu znikali nal miesiąc, nie zrezygnowali z wyjazdu nawet jak królowa trafila do szpitala, co by się nie wydało, gdyby jakiś turysta im zjecia nie zrobił.
  Teraz swoje byczenie się, jak wszystko, na HM.
  Biedaki, tak się naharowali. Tylez co wrócili z nart, dwa dni popozowali do zdjęć, i padli ze zmeczenia:)))

  • Gość pisze:

   Przynajmniej, w przeciwieństwie do HM nie narzekają na swój los, nie płaczą jak im ciężko, jacy są pokrzywdzeni i prześladowani.
   Zajmij się HM , którzy od trzech lat mają nieustanne wakacje, przerywane od czasu do czasu wywiadzikami, w których szkaluja innych.

  • Gość pisze:

   24 stycznia 2023 o 10:09
   Oni 50% czasu spędzają na wyciskaniu z jednego podania ręki 15. artykułów jak to się napracowali, a drugie 50 na udawaniu małżeństwa i kufloean8a osobnego mieszkania i osobnych wakacji.

  • Gość pisze:

   Coz, nie watpie , ze HM udają małżeństwo. Oboje są odrazajacy; on rudy i głupi, ona brzydka, gruba ściera. Bachory to dwa rude prosiaki. Porażka za porażka.
   Nic dziwnego, że zazdroszczą K&W.

  • Gość pisze:

   Mam nadzieję, że jesteś pod opieką psychiatry. Taka bezinteresowna nienawiść wobec osób, których się nie zna i nigdy nie pozna, objawiająca się agesją słowną – „Oboje są odrazajacy; on rudy i głupi, ona brzydka, gruba ściera. Bachory to dwa rude prosiaki” – zakrawa na poważne zaburzenie psychiczne. Obsesję można leczyć.

 • Biba pisze:

  I dobrze do słońca do lata , a Harry im koło nosa lata

  • Gość pisze:

   @Biba
   A gdzie tam im lata. Kejti na okrągło przebiera się za Meghan, oboje WK papuguje nie tylko ich poczynania, ale nawet niektóre teksty, a tabloidy nie potrafią napisać żadnego artykułu i WK, żeby jego połowy nie poświęcić Harremu i Meghan.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×