Szukaj

Wraca temat kryzysu u Kate i Williama. Pojawiły się przecieki na temat „planu rozwodowego” i ugody

Księżna Kate i książę William chcą się rozwieść? Jakie argumenty przedstawiają zagraniczne tabloidy? Czyżby doszło do najgorszego w związku ulubionej pary królewskiej Brytyjczyków? Globe donosi o planie rozwodowym i ugodzie.
Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Książę William i Księżna Kate spędza czas izolacji wraz z dziećmi w swojej wiejskiej posiadłości Ammer Hall w Norfolk. Małe książęta na pewno nie będą tam się nudzić, a para zachowa zalecaną kwarantannę. Przez panującą na świecie pandemię koronawirusa zdecydowali się na odosobnienie.

Niestety doniesienia zagranicznych tabloidów pokazują, że być może nie do końca na dobre ich związkowi pójdzie te kilka tygodni izolacji.

Czy księżna Kate i książę William chcą się rozwieść?

Już w kwietniu 2019 r. Globe twierdził, że książę i księżna Cambridge będą się rozwodzić, bo książę William zdradza Kate z przyjaciółką, Rose Hanbury.

Książę William i jego żona Kate konsultują się z prawnikami od rozwodów po tym, jak ich małżeństwo staneło na krawędzi po skandalicznych plotkach, że mężczyzna ma romans – twierdził magazyn, powołując sie na informatora.

Książę William i księżna Kate rozwodzą się? Tak twierdzi The Globe

Książę William i księżna Kate rozwodzą się? Tak twierdzi The Globe

Historia mówiła dalej o tym, że Middleton upokorzyły pogłoski, że William zdradza ją pod nosem. Nie chciała pozwolić robić z siebie głupca.

Kate słyszała, jak jej mężulek od lat nosi w sercu Rose i powiedziała przyjaciołom, że uciekłai że nie bedzie tego dalej znosić.

Magazyn twierdził następnie, że książę i księżna wynajęli prawników, aby rozmawiać o pieniądzach i opiece nad dziećmi.

Ugoda w wysokości 250 milionów dolarów nie jest wykluczona. Jest to szeroko zakrojony plan rozwodowy dla Williama i Kate, który może wstrząsnąć monarchią nawet bardziej niż wtedy, gdy ojciec Williama, Karol, rozwiódł się z Dianą – mówiło źródło.

Od doniesień magazynu minął już rok, a Kate i William są ciągle razem. Nie wygląda więc na to, że twierdzenia na temat zgubnego wpływu kwarantanny na ich związek miały pokrycie w rzeczywistości. Ale kto wie, może tym razem doniesienia tabloidu okażą się dobre? Oby nie…

Zobacz także: Kate i William połączyli się przez Skype’a z rówieśnikami ich dzieci. Na parę czekała przeurocza niespodzianka


Kate i William złożyli kwiaty w Leicester

Kate i William złożyli kwiaty w Leicester

Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate i książę William świętowali urodziny Kate tylko we dwoje – 2012

Księżna Kate i książę William świętowali urodziny Kate tylko we dwoje – 2012

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×