Zamaskowani Kate i William z wizytą w lokalnej piekarni. Księżna włożyła sukienkę wartą krocie

Kate i William

Kate i William

Księżna Kate i książę William pojawili się w jednej z piekarni, która podczas pandemii wspierała najuboższych mieszkańców Londynu. Małżonkowie od razu zabrali się do pracy. Na uwagę zasługuje również kreacja, jaką tego dnie wybrała żona Williama. 

Księżna Kate i książę William czynnie uczestniczą w życiu rodziny królewskiej. Przyszły kandydat na króla Wielkiej Brytanii wraz z żoną dumnie reprezentują królową podczas wszystkich ważnych dla Windsorów uroczystości. Ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa małżeństwo zdecydowało się spędzić ostatnie kilka miesięcy w odosobnieniu. Postanowili wyjechać wraz z dziećmi do swojej wiejskiej posiadłości Ammer Hall w Norfolk. W czasie kwarantanny małżonkowie łączyli się z Brytyjczykami i przedstawicielami różnych służb czynnie biorących udział w walce z Covid-19 za pomocą wideo rozmów. Pomimo trudnego czasu chcieli cały czas wykonywać swoje obowiązki.

Po zniesieniu kwarantanny małżonkowie coraz chętniej pokazują się publicznie. Tym razem odwiedzają osobiście tych, którzy mają ogromny wkład w walkę ze śmiertelnym wirusem. Małżonkowie starają się także dawać bardzo dobry przykład i wspierają małe lokalne firmy. To one bowiem najbardziej ucierpiały podczas ogólnoświatowego lockdownu. Tym razem książę Cambridge i jego zona wybrali się do piekarni znajdującej się w jednej z dzielnic Londynu.

Kate i William w piekarni. Zdjęcia

Następca tronu wraz z żoną udali się z wizytą do London Bridge oraz dzielnicy Whitechapel, by porozmawiać o różnych działaniach lokalnych społeczności podczas kwarantanny. Miały one na celu wspomóc najuboższych, starszych oraz bezrobotnych w trakcie panującej pandemii. Małżonkowie odwiedzili w tym dniu między innymi London Bridge Job Center. Jest to instytucja, która pośredniczy w poszukiwaniach pracy.

Przez cały czas trwania sytuacji kryzysowej związanej z Covid-19, London Bridge Job Centre nieprzerwanie wspiera petentów. Tam książę i księżna rozmawiali z klientami, personelem i pracodawcami na temat trudności związanych z pomaganiem ludziom w znalezieniu pracy podczas globalnej pandemii.

View this post on Instagram

Thanking communities, individuals and businesses who have gone above and beyond to help others: Today The Duke and Duchess of Cambridge visited London Bridge and Whitechapel to hear about some of the challenges faced over the past six months. Throughout the Covid-19 emergency, London Bridge Job Centre has continued to provide face to face support to vulnerable customers. There, The Duke and Duchess spoke to customers, staff and employers on the difficulties involved in helping people find work during a global pandemic. At the London Muslim Centre @eastlondonmosque, volunteers have supported members of the community by helping to cook and deliver warm meals and medication to the most vulnerable – and gone above and beyond by providing befriending calls to the isolated, vulnerable and elderly and critical counselling, including supporting women affected by domestic violence. During a visit to East London’s famous @beigel_bake Brick Lane Bakery, The Duke and Duchess heard how this affected employees, as well as the ways in which the shop have helped their community through food donation and delivery.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

Internautom najbardziej spodobały się zdjęcia z piekarni. Kate i William zostali zaproszeni do upieczenia własnych bułeczek. Obydwoje spontanicznie zgodzili się i już za chwilę znaleźli się na swoich stanowiskach. Fani rodziny królewskiej zwrócili również uwagę na stylizację księżnej. Nie raz już zdarzało się bowiem, ze jedną kreację zakładała na siebie kilka razy. Tak tez było tego dnia.

Księżna pojawiła się na spotkaniu w długiej czerwono-białej kwiecistej sukni. Była w niej widziana już kilka razy. Nic dziwnego, że nie była to stylizacja na jeden dzień, ponieważ jest ona warta około 2700 zł.


Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×