Szukaj

Kate i William otarli się o śmierć. Na pokładzie samolotu doszło do scen jak z horroru!

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Samolot księżnej Kate i księcia Williama został zmuszony do awaryjnego lądowania podczas burzy. Powiało grozą, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Zobaczcie.

Księżna Kate i książę William odbywają wizytę królewską w Pakistanie. Czwartego dnia przeżyli przerażające doświadczenie, kiedy ich samolot był zmuszony do awaryjnego lądowania.

Zobacz: Kate poszła w ślady księżnej Diany. Ubrała się niemal identycznie

Księżna Kate i książę William lądowali awaryjnie

Królewski samolot sił powietrznych z księżną Kate i księciem Williamem musiał przerwać lądowanie w Islamabadzie. Spowodowane to było burzą. Na pokładzie były ogromne turbulencje, wszyscy porządnie się wystraszyli. Kołowali w powietrzu przez ponad dwie godziny, a miało to trwać 25 minut.

Po tym, jak samolot nie był w stanie wylądować w pakistańskiej bazie Royal Air Force i na komercyjnym lotnisku, zawrócił. William – były pilot ambulansu lotniczego – zapytał podróżujących z nimi przedstawicieli mediów, czy nic im nie jest po ciężkich turbulencjach, i zażartował:

Nie raz tak leciałem!

Zobacz: Księżna Kate odwiedziła Pakistan i wykorzystała trik Księżnej Diany. Zachwyciła wszystkich

Królewski reporter ITV, Chris Ship – który był w samolocie z parą – poinformował.

Po turbulencjach w powietrzu, RAF Voyager użyty do #royalvisitPakistan zawrócił i właśnie wylądował z powrotem w Lahore (gdzie zaczęliśmy) – napisał na Twitterze.

Królewski reporter Simon Perry również napisał o tym na własny rachunek.

Uff. Wylądował! Ale w Lahore. Przerażająca burza uderzyła, gdy próbowaliśmy wylądować w Islambadzie. Błyskawica zdawała się uderzyć w prawe skrzydło. Pomimo najlepszych starań pilota samolotu Williama i Kate RAF Voyager, nie udało nam się tam wylądować.

Na szczęście wszystko skończyło się tylko na strachu.

Zobacz: Księżna Kate w Islambadzie zaprezentowała się w kreacji idealnie dopasowanej do okoliczności. Tym skradła serca lokalnych kobiet

W naszej galerii zdjęcia z wizyty książęcej pary w Pakistanie.


Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i William w Lahaur podczas spotkania z dziećmi

Księżna Kate i William w Lahaur podczas spotkania z dziećmi

Księżna Kate w Pakistanie

Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX (10444484eo) Catherine Duchess of Cambridge during a reception hosted by the British High Commissioner to Pakistan in Islamabad Prince William and Catherine Duchess of Cambridge visit to Pakistan - 15 Oct 2019 Wearing Jenny Packham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×