Książę George kończy 8. lat. Pojawił się oficjalny portret chłopca. „Uśmiech jak ojciec”. Przypominamy fotografie z poprzednich lat

Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

Księżna Kate i książę William opublikowali portret z okazji 8. urodzin George'a. Tym samym dotrzymali tradycji, choć były obawy, że tego nie zrobią. Jak wygląda syn w obiektywie swojej mamy?

Tradycją stało się, że William i Kate publikują nowe portrety swoich dzieci z okazji ich kolejnych urodzin. Jest to ukłon w stronę poddanych monarchii brytyjskiej i jej fanów, którzy ciekawi są, jak zmieniają się mali członkowie rodziny. Jutro George kończy 8 lat i z tej okazji na profilu Cambridge’ów pojawił się jego najnowszy portret. Jak wygląda mały książę i co piszą fani rodziny królewskiej?

Kate i William opublikowali portret z okazji 8. urodzin George’a

Kate i William często udostępniają zdjęcia swoich dzieci, zrobione przez ich mamę, aby upamiętnić ważne wydarzenia z życia rodziny. Tradycja stało się, że portretami książąt celebruje się ich urodziny w social mediach. Książę George skończy 8 lat 22 lipca, ale pojawiły się doniesienia, że w tym roku fotografia się nie pojawi. Wszystko za sprawą sporej liczby nienawistnych komentarzy pod adresem chłopca po tym, jak pojawił się i został sfotografowany razem z rodzicami podczas meczów Euro 2020.

Krążą plotki, że możemy nie zobaczyć urodzinowego zdjęcia księcia George’a. Księżną Kate i księcia Williama zdenerwowała nieuprzejmość ludzi szydzących z ich syna – powiedziała królewska biografka, Angela Levin.

Na szczęście obawy okazały się płonne i wieczorem, w przeddzień urodzin księcia pojawił się jego najświeższy portret, oczywiście wykonany przez Kate.

Jutro kończy osiem lat!

Na zdjęciu widzimy szeroko uśmiechniętego George’a, który pozuje mamie w pasiastym polo. Zdjęcie zostało wykonane gdzieś podczas plenerowej wycieczki.

Portretem uśmiechniętego księcia zachwycili się fani rodziny królewskiej, którzy pospieszyli z życzeniami:

  • Piękny chłopiec. Wszystkiego najlepszego.
  • W 100% uśmiech jak tata, cały Spencer. Wszytskiego najlepszego, George.
  • Jakie piekne foto szczęśliwego młodego człowieka. Sto lat!
  • Jak to możliwe? Niedawno kończył 7! Wszystkiego najlepszego.

Pod zdjęciem nie brakuje ciepłych słów. Mamy nadzieje, że George będzie miał jutro cudowny dzień! W naszej galerii przypominamy, jak książę zmieniał się na przestrzeni lat.


Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

książę George

książę George

książę George: 7 urodziny

książę George: 7 urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×