Szukaj

Kate i William na najbardziej romantycznym zdjęciu w historii. Sfotografowano ich w najpiękniejszym momencie

Księżna Kate i Książę William rozpoczęli we wtorek trzydniową trasę po Irlandii w Dublinie. To tam sfotografowano ich w jednym z najpiękniejszych momentów.
Kate i William

Kate i William

Książę William i księżna Kate od dawna angażują się w inicjatywy dotyczące zdrowia psychicznego dotyczącego dzieci oraz młodzieży. Para odbywa właśnie trzydniową wizytę w Irlandii. Z tej okazji odwiedzili między innymi Jigsaw. Poza oficjalnymi uroczystościami książęca para spotyka się także ze zwykłymi ludźmi i zwiedza najważniejsze zakątki tego miejsca.

Książę William i Księżna Kate w Irlandii

Pierwsza oficjalna wizyta w Irlandii wciąż trwa. Na szczęście oprócz wielu ważnych spotkań, w których para książęca bierze udział, mają oni także czas dla siebie. Wczoraj wybrali się na mały spacer po okolicy wybrzeża Howth, podczas którego zatrzymali się na pogawędkę z miejscowymi. Cała sytuacja została opublikowana na Twitterze. Grupa królewskich obserwatorów wyciągnęła z księcia Williama parę ciekawych informacji, na przykład o tym, czy miał okazję wypróbować już tutejszy trunek Guinness.

Księżna Kate rozpoczęła rozmowę od pytania, czy napotkani są mieszkańcami tej okolicy i podziękowała im za przybycie i tak miłe przywitanie ich na spacerze. Wyraziła także zachwyt niesamowitym widokiem ich otaczającym. Natomiast William zdradził, że wybrali się na zwiedzanie okolicy w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza, gdyż oboje mieli ciężki, ale bardzo udany dzień.

Gdy jeden z fanów zapytał się księcia o słynny napój, ten odpowiedział z żalem, że jeszcze tego nie zrobił. Póki co miał okazję upić dwa łyki z kufla, jednak za każdym razem, gdy chce wziąć trzeci, okazuje się, że piwa już przy nim nie ma. Jednak zobowiązał się do tego, że wypije cały jeszcze zanim odjadą z Irlandii.

Księżna Kate i Książę William w intymnym ujęciu

To właśnie podczas tego spaceru baczne oko fotografów dojrzało królewską parę w intymnej sytuacji. Choć bez wątpienia księżna Kate i książę William są szczęśliwym małżeństwem, ze względu na pozycję, nie okazują publicznie swoich uczuć. Taki widok jest niezwykle rzadki.

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Podczas spaceru wybrzeżem Kate i William przystanęli na chwilę, by podziwiać widoki i to wtedy zostali uchwyceni objęci. Na okazję zwiedzania okolicy księżna porzuciła piękne, eleganckie kreacje i założyła wygodne ubrania, tak samo jak jej mąż.


Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate w różowej sukni

Księżna Kate w różowej sukni

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×