Szukaj

Książę William pochwalił się zainteresowaniami Louisa i George’a. Od razu poprawiła go księżna Kate

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Kate i William podczas jednej z rozmów zdradzili, czym interesują się książę Louis i księżniczka Charlotte. Trzeba przyznać, że dzieci książęcej pary mają dosyć nietypowe pasje.

Kate i William cały czas kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa spędzili w odosobnieniu. Małżonkowie wraz z trójką swoich dzieci wyjechali do wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Cały czas jednak pozostawali w kontakcie z Brytyjczykami, łącząc się z przedstawicielami najróżniejszych społeczności za pomocą komunikatorów internetowych. Gdy kwarantanna została zniesiona, książęca para natychmiast wróciła do swoich obowiązków. Coraz częściej możemy zobaczyć ich zdjęcia z oficjalnych spotkań.

Ostatnio w social mediach na oficjalnym profilu księżnej Kate i księcia Williama pojawiły się zdjęcia z ich wizyty w jednej z dzielnic Londynu. Następca tronu wraz z żoną odwiedzili London Bridge oraz dzielnicę Whitechapel, by porozmawiać o różnych działaniach lokalnych społeczności podczas kwarantanny. Miały one na celu wspomóc najuboższych, starszych oraz bezrobotnych w trakcie panującej pandemii. Małżonkowie spotkali się w tym dniu z przedstawicielami London Bridge Job Center. Jest to instytucja, która pośredniczy w poszukiwaniach pracy. Udali się także do niewielkiej rodzinnej piekarni. Kate i William zostali zaproszeni do upieczenia własnych bułeczek. Obydwoje spontanicznie zgodzili się i już za chwilę znaleźli się na swoich stanowiskach. Fanom rodziny królewskiej niezwykle spodobały się zdjęcia z tego wydarzenia.

Kate i William zdradzili zainteresowania swoich dzieci

Na relacji udostępnionej przez royalsów widać było, że na spotkaniu panuje bardzo przyjazna atmosfera, a ich rozmówcy bardzo cieszą się z wizyty książęcej pary. Podczas takich rozmów Kate i William często dzielą się różnymi anegdotami ze swojego życia prywatnego. Tak było i tym razem. W trakcie rozmowy z przedstawicielami firmy budowlanej opowiedzieli o zainteresowaniach swoich dzieci. Okazało się, że uwielbiają koparki.

Dzieci, zwłaszcza Louis, z chęcią przyjdą i zobaczą, jak kopiecie. Uwielbiają to! – wyznał William.

Wygląda na to, że Louis, nie jest jedynym fanem koparek, o czym szybko wspomniała Kate.

Nie zapomnij o Charlotte! Ona też by to pokochała.

Trzeba przyznać, że maluchy, a zwłaszcza mała księżniczka mają dosyć nietypowe zainteresowania.


Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×