Kate i królowa spotkały się w tajemnicy. Powód? Sprytny plan ratowania rodziny królewskiej

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II połączyły siły, żeby ratować rodzinę królewską. Spotkały się w tajemnicy i opracowały plan działania.

Wydawać by się mogło, że Kate wygrała w loterii życia, gdy przed laty zakochał się w niej książę William. Czas pokazuje jednak, że to raczej rodzina królewska miała wyjątkowe szczęście, że ta dziewczyna do niej dołączyła. Obecnie księżna Cambridge jest najbardziej lubianą postacią w monarchii. Od dłuższego czasu monarchia zmaga się z ogromnymi problemami wizerunkowymi. Główną przyczyną kryzysu jest zachowanie Meghan i Harry’ego, którzy co chwilę wyskakują z nowymi rewelacjami.

W tym wszystkim księżna Kate wyrasta na osobę o twardym charakterze, a jednocześnie emanującą wdziękiem i ciepłem, co jest bardzo potrzebne królowej. Tabloid właśnie donosi, że panie połączyły siły, żeby ratować rodzinę królewską. Co ustaliły?

Co na tajnym spotkaniu ustaliły Kate i Elżbieta II?

Królowa nie marnuje czasu po ucieczce księcia Harry’ego i w prawdziwie matriarchalnym stylu zwerbowała swoją najbardziej zaufaną rozjemczynię Kate, księżną Cambridge, do najtrudniejszego zadania ze wszystkich – ratowania rodziny królewskiej.

W ciągu ostatnich kilku tygodni sędziwa monarchini mocno opierała się na żonie księcia Williama. Być sama, opłakiwać męża i łamać głowę zagrażającym monarchii bałaganem stworzonym przez księcia i księżną Sussex, to za dużo nawet dla niej.

Kate stała się jednym z najbardziej zaufanych sojuszników i powierników Jej Królewskiej Mości — mówi osoba z pałacu – Często rozmawiają, a Kate stała się powierniczką królowej, która podziwia jej poświęcenie i pełen godności wdzięk, które przyniosły firmie korzyści. Królowa zwróciła uwagę na sposób, w jaki Kate chętnie odgrywała rolę mediatora między Harrym i Williamem na pogrzebie księcia Filipa – nawet skłaniając ich do serdecznej rozmowy pomimo miesięcy separacji. To było niezwykłe.

W tym, co mówią królewscy obserwatorzy, jest to publiczne wotum zaufania ze strony władczyni, bo w zeszłym tygodniu okazało się, że udzieliła Kate dwóch patronatów, niegdyś cenionych przez księcia Harry’ego – Rugby Union Football i Rugby Football League.

Ulubione patronaty Harry’ego, a on desperacko chciał je zatrzymać, pomimo przeprowadzki rodziny do Ameryki. Królowa, dając je Kate, pokazała Harry’emu, że nie może jej zastraszyć, a także pokazała światu, że Kate jest jej prawą ręką.

Źródła podają, że pomimo nowej twardej linii, którą przyjmuje wobec swojego krnąbrnego wnuka, królowa wciąż ma nadzieję na uzdrowienie rodzinnego rozłamu – a wtajemniczeni twierdzą, że potrzebuje pomocy Kate. Miały się spotkać w tajemnicy. Co ustaliły?

Kate była jedną z pierwszych osób, do których zadzwoniła królowa, aby omówić szokujące doniesienia, o wspomnienicha Harry’ego planowanych jako książka na przyszły rok i chociaż obie są z tego powodu zdenerwowane, trzymają się planu, aby nic nie mówić i robić wszystko jak zwykle. Rada Kate to nie popychanie Harry’ego dalej. Kiedyś była z nim bardzo blisko i wie lepiej niż większość, jak może być gwałtowny. Kate powiedziała królowej, że chce zachować serdeczne stosunki z Sussexami bez względu na wszystko, ponieważ chce, aby Harry wiedział, że drzwi zawsze będą dla niego otwarte, jeśli będzie musiał wrócić.

Królowa bardzo szanuje powściągliwość Kate i uważa, że ​​może być kluczem do przywrócenia Harry’ego z powrotem do rodziny w przyszłości.


Królowa Elżbieta II może liczyć na wsparcie księżnej Kate

Królowa Elżbieta II może liczyć na wsparcie księżnej Kate

Królowa Elżbieta II , Kate i William- garden party w pałacu Buckingham

Królowa Elżbieta II , Kate i William- garden party w pałacu Buckingham

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Długo nad tym myślałaś ? Chora plotkara.

 • GośćMariola pisze:

  Nie osadzajmy,bo od zawsze diabel tkwi w szczegolach. Mysle,ze osoby ,ktore na biezaco cezoruja zycie Innych nie maja wlasnego. Pierzmy wlasne brudy Nie innych. Kazdy zmaga sie z problemami. Sciezka zycia nie jest linda prosta. Trzeba przedeptac ja na swoj wlasny sposob. Dajcie spokuj i nie wtykajcie nosa w ich zycie Pozd.zycze zdrowia I wytralosci

 • Gość pisze:

  Oj głupi ty, głupi ty !

 • Gość pisze:

  No proszę i znowu te polskie \'glaby\' wiedzą najlepiej co się dzieje w rodzinie królewskiej Anglii, a nawet jakie prowadzą rozmowy między sobą.

 • Gość pisze:

  Ale lukier. Do zrzygania.
  Najblizej Elki po smierci Filia, jest zona Edwarda, a Kate nigdy nie byla ulubienica Elzbiety. Ona wrecx działa kroliwej na nerwy. Ale jest zona nastecy, wiec nad nia pracuje, a latwo nie jest
  Przez dziesiec lat nie udalo się Elce nauczyc nie pokazywania gołej du.. y

 • Gość pisze:

  Ta cała kate, to dziewczyna z ludu, której dziadek był wozakiem. Tak bardzo imponuje jej bycie częścią RK, że aż wpadła w anoreksję i pracuje więcej od swojego męża. Jak to mówią, robota głupiego lubi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×