Królowa lodu? Kate na własnej skórze przekonała się jaka jest Camilla. Ostatnia sytuacja mówi wszystko

Księżna Kate i księżna Camilla

Księżna Kate i księżna Camilla

Księżna Kate i księżna Camilla bardzo się ostatnio zaprzyjaźniły. Co na ten temat pisze kolorowa prasa?

Wiele kobiet łączy silna więź, ale ta, jaką księżna Cambridge i księżna Kornwalii zbudowały jako żony przyszłych królów, jest wyjątkowa. Mało tego, źródła kolorowej prasy podają, że nawiązały głęboką, pełną zaufania przyjaźń. Jak do tego doszło?

Kate i Camilla zwarły szyki. Co połączyło przyszłe królowe?

Oficjalne zdjęcia członków rodziny królewskiej to coś, na co czekają jej najwierniejsi fani monarchii. Fotografie, które pojawiają się na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych, są szeroko komentowane. Funkcja nadwornego fotografa jest zaszczytem i niewątpliwą nobilitacją w branży. Jednak księżna Kate, jeśli chodzi o umiejętność uchwycenia szczególnych rodzinnych momentów, bije na głowę wszystkich królewskich fotografów. To ona najczęściej robi zdjęcia swoim dzieciom – wszystkie urodzinowe portery małych książąt są jej autorstwa, a teraz zrobiła także sesję Camilli – co ciekawe, na osobiste życzenie żony Karola.

Księżna Cambridge wykonała okładkową sesję na wyraźne życzenie księżnej Camilli. Nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni efektami. Szczerze mówiąc, uchwyciła tak świetne ujęcia, że trudno nam było wybrać zaledwie trzy. Ostatecznej selekcji dokonała księżna Kornwalii – pisała wydawczyni pisma Country Life Paula Lester.

W 125. wydaniu brytyjskiego magazynu Country Life, Camilla, która 17 lipca kończy 75 lat, pojawia się na okładce na zdjęciu zrobionym właśnie przez Kate. Przy okazji księżna osobiście przekonała się, jaka prywatnie jest Camilla. Jej postawa przeczy powielanym od lat, krzywdzącym plotkom, jakoby miała być królową lodu:

Bardzo dobrze się bawiły, robiąc to zdjęcie – mówi informator Woman’s Day. – Ale zawsze tak robią, bez względu na to, gdzie są. Camilla jest jedną z najzabawniejszych, bystrych osób, jakie można spotkać – widać, bo wszyscy wokół niej zawsze pękają ze śmiechu. Kate absolutnie ją uwielbia, zawsze była wdzięczna za jej mądrość i pomaganie jej w kierowaniu królewskim życiem. Nie ma wątpliwości, że panie się zaprzyjaźniły i stworzyły silny sojusz.

Jak widać, w rodzinie królewskiej da się stworzyć silne więzi, a Kate może liczyć na wsparcie doświadczonej w bojach żony Karola.


Księżna Kate, książę William, księżna Camilla, książę Karol - Dzień Brytyjskiej Wspólnoty Narodów

Księżna Kate, książę William, księżna Camilla, książę Karol - Dzień Brytyjskiej Wspólnoty Narodów

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Obchody 100-lecia bitwy pod Sommą. W pierwszym rzędzie od lewej: prezydent Francji Francois Hollande, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, książę Karol. W drugim rzędzie od lewej: książę William, księżna Kate, książę Harry, księżna Camilla (fot. ONS)

Obchody 100-lecia bitwy pod Sommą. W pierwszym rzędzie od lewej: prezydent Francji Francois Hollande, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, książę Karol. W drugim rzędzie od lewej: książę William, księżna Kate, książę Harry, księżna Camilla (fot. ONS)

Komentarze

 • Wojtek pisze:

  Jaka by ona nie była ale za Kate nie przepadam.

 • Gość pisze:

  No ale gdzie są te zdjęcia ?

 • Jadwiga K. pisze:

  Ludzie opamiętajcie się, niech żyje miłość, przyjaźń i zgoda. Kochajmy ludzi, życie jest chwilą.

  • Gość pisze:

   No właśnie! Kate i Camilla to świetny przykład. Tylko naśladować. Obie wspaniałe.

 • Gość dziewczeta pisze:

  I super brawo Kejt I Camille tak trzymać wspierać się MOZNA MOZNA !!!! OBIE KOBIETY SA SWIETNE POMALU TEZ POMAGA IM ZONA NAJMLODSZEGO SYNA KROLOWEJ TEZ FAJNA BABKA NIE CUDUJE NAWET CORKI ANDRZEJA TEZ ZACHOWUJA SIE CORAZ LEPIEJ I DOGADUJA SIE Z KEJT NAJGORZEJ MA SIE HARRY I JEGO ZONA ALE TO JEGO WYBOR !!!

  • Ewa pisze:

   Córki Andrzeja przyjaznią sie z Meghan Harrym, nie twórz historii , bo obie księżne nie przyjaznia ani z Kate ani z Camillą

  • Gość pisze:

   Wiadomo jedynie, że Eugenia przyjaźni się z Harrym, czy z meg to wątpię, raczej ja toleruje.
   A o przyjaźni Bei z kimkolwiek z nich nie słyszałam.
   Kate przyjaźni się z Edwardem i Sophie oraz dziećmi Anny

 • Gość 👤 pisze:

  Zastanawiają mnie te relacje między paniami i to jak reagują synowie Diany mając ta kobietę w swoim otoczeniu

  • Gość pisze:

   No William dorósł, ma kochającą rodzinę i jest zdrowy emocjonalnie, więc jest ok. Ale Harry to wciąż dzieciak, znalazł sobie inną macochę i niestety okazała się narcystyczną socjopatką, więc jest zły i smutny.

 • Gosc pisze:

  Obie kobiety z ludu

 • Kuba pisze:

  Kate to dziewczyna z ludu Camilla tez nie ma błękitnej krwi wiec nie dziwi mnie ze się dogadaly

 • Felek pisze:

  Dogadały się bo obie są kobietami z ludu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×