W głowie Kate zrodził się misterny plan. Jeśli przekona do niego Harry’ego, to Meghan jest już ugotowana

Kate, Harry

Kate, Harry

Kate podejmuje desperackie kroki, żeby Harry i Meghan w końcu powstrzymali swoje ataki na rodzinę królewską. Co takiego zaplanowała księżna?

Książę i księżna Cambridge jeszcze w tym roku wybierają się do Stanów Zjednoczonych, a przyjaciele Kate poinformowali, że księżna zrobi wszystko, by powstrzymać Sussexów przed odwróceniem uwagi od wielkiego momentu jej męża. Udają się do Bostonu w grudniu po nagrodę dla księcia Williama The Earthshot Prize i pojawiły się głosy, że przyszły król i królowa spotkają się najpotężniejszymi ludźmi w Ameryce.

Kate ma plan, żeby powstrzymać ewentualne niepożądane działania szwagra i jego żony.

Kate apeluje do Harry’ego, żeby powstrzymał Meghan

Przyjaciele Kate obawiają się, że Sussexowie mogą popsuć podróż Cambridge’ów. Informatorzy New Idea twierdzą, że nie było zaskoczeniem, gdy obóz Harry’ego ujawnił w zeszłym tygodniu, że wydanie jego pamiętnika zostało przesunięte na grudzień.

Jego zespół marketingowy oprze to o święta Bożego Narodzenia, ale wydaje się, że może tu być ukryta intencja… – mówi informator tabloidu.

I sugeruje, że po latach zamieszania księżna Kate jest gotowa na desperacką wyprawę do Los Angeles, żeby powstrzymać parę, bo uważa się, że przesunięcie premiery książki na czas podróży Williama i jego żony to celowe posunięcie, a Sussexowie zaznaczają swoje terytorium.

New Idea donosi, że Kate, 40 lat, jest gotowa błagać swojego 37-letniego szwagra, by raz na zawsze zaprzestał godzenia w rodzinę wszelkimi sposobami i żeby powstrzymał knowania Meghan. Jest tak zmęczona problemami z Sussexami, że podobno planuje tajną wizytę w Santa Barbara w nadchodzących tygodniach, aby ułatwić rozmowy, mające na celu znormalizowanie stosunków.

Wszyscy wiedzą, że Kate tak dobrze dogadywała się z Harrym, zanim pojawiła się Meghan. Wie, że między braćmi sprawy są teraz zaostrzone, więc cieszy się, że może być pośrednikiem. Kate chce wezwać do zakończenia całego dramatu.

Jednak przyjaciele martwią się, że próby uspokojenia chaosu przez Kate są daremne, zwłaszcza biorąc pod uwagę nowe sensacje, które pojawiły się w książce Toma Bowera, który przedstawia Meghan, jako tak wyrachowaną osobę, że udało jej się awansować z aktorki kategorii C do roli małżonki księcia.

Bardzo dokładnie zbadała Harry’ego i wiedziała, co go motywowało… to był bardzo nieszczęśliwy facet. Jest bardzo sprytna – pisze Bower.

Pomimo prób naprawy sytuacji przez Kate, źródła utrzymują, że Meghan mocno wpływa na Harry’ego, tak jak chce i ostrzegają, że jej wysiłki mogą pójść na marne.


Kate błaga Harry'ego żeby powstrzymał Meghan

Kate błaga Harry'ego żeby powstrzymał Meghan

Kate Middleton i książę Harry, Instagram

Kate Middleton i książę Harry, Instagram

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Komentarze

 • GOS pisze:

  Powiedzenie stare( gdzie dwuch Sie bije to trzeci kozysta) to te panie skaczom sobie do oczu.Ksiezna Diana by nigdy do tego niedopuscila jako matka!

 • gosz pisze:

  Już nie wiedzą o czym pisać, żeby tylko przykryć zdrady miernoty Williama, który na widok każdej kobiety dostaje fioła, tak jak to miało ostatnio miejsce na meczu kobiet, kiedy gratulował im zwycięstwa zapominając o protokole i całym świecie. To było tak żałosne, że aż śmieszne, żeby przyszły król tak się poniżał, nie zważając na powagę urzędu i to, że żona zobaczy jak ją lekceważy.

  • Gość pisze:

   Ojej, zezowate gooowno z buta miernoty harrego w ten sposób dziś szcxuje na szwagra?
   Niech lepiej pilnuje swojego rudego pantofla 🙂

 • gość pisze:

  Ona cały czas szczuje.

 • Gość pisze:

  Kate planuje tajną wizytę za kilka tygodni, a New Idea już dziś o tym pisze ???????????????
  A tak w ogóle to wszyscy zdrowi ??? 😂

 • Gość pisze:

  Dostają srac… ki, że powtórzą karaibski „sukces” i już szukają winnego. :))

  • Gość pisze:

   Zajmij się raczej londyńskim „sukcesem” H&M 🙂 Pięknie ich wygwizdali i wybuczeli 🙂
   Srac…ke to miała Doria, efekt przykleil się harremu do buta i sam wys…l dwa zezowate 🙂
   Może to też wina K&W?

 • Gość pisze:

  Co za belkot.
  Kaśka niech się zajmie tylkiem męża, a nie wpieprza się w cudze życie.

  • Gość pisze:

   pismaki,wy wiecie co,kto myśli??? jesteście żałośni.

  • Gość pisze:

   Na razie jedyną osobą, która wpieprza się w cudze życie jest meg.
   Może dlatego, że marzyła o tym by to Williamem się zająć, ale on nie gustuje w patologii. Dlatego rozpuszcza te ohydne plotki

 • Gość pisze:

  Kate jest za madra by wierzyć, że bezjajeczny Harry ma jeszcze choćby resztki własnego zdania.
  Na szczęście H&M są już niewiarygodni, zbyt wiele razy klamali

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×