Katarzyna Zielińska w szale świątecznych dekoracji. Zdała szczegółową fotorelację z ubierania choinki z najmłodszymi

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pokazała, jak ubiera choinkę. Towarzyszyli jej najmłodsi. Zobaczcie zdjęcia pięknych dekoracji. Kogo odwiedziła aktorka?

Katarzyna Zielińska to jedna z najbardziej lubianych aktorek młodego pokolenia. Ogromną sympatię fanów przyniosła jej rola w serialu Barwy Szczęścia. Tam przez kilka lat wcielała się w postać Marty Walawskiej. Na ekranie pojawiła się przez dekadę. Zrezygnowała z udziału z telenoweli, ale nie straciła na popularności. Zaczęła pojawiać się w kinowych hitach, kolejnych produkcjach telewizyjnych, a regularnie możemy ją oglądać także na deskach teatru.

Gwiazda udowodniła również, że kariera w świecie show-biznesu idzie w parze ze szczęściem w życiu rodzinnym. W 2013 roku została żoną Wojciecha Domańskiego. Para zna się od przedszkola i mają nawet wspólne zdjęcie z tych czasów. Razem wychowują dwóch synów. Starszego Henryka, który przyszedł na świat w 2015 roku, oraz Aleksandra, który zaledwie kilka dni temu obchodził swoje 4. urodziny.

Katarzyna Zielińska zdobyła się na piękny gest przed świętami

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje konto w social mediach, gdzie pokazuje kulisy pracy, ale także urywki z codzienności. Aktorka często wrzuca do sieci zdjęcia swoich pociech, ale stara się chronić ich wizerunek. Zawsze kadruje zdjęcia tak, by nie było widać ich twarzy. Pomimo tego każdy taki kadr wzbudza wielką euforię wśród obserwatorów, którzy nie szczędzą komplementów.

Kasia zdecydowanie zdaje sobie sprawę z tego, że popularność można wykorzystać w słusznej sprawie. Chętnie angażuje się w kolejne akcje społeczne i stara się uwrażliwiać swoich odbiorców. Tuż przed Bożym Narodzeniem po raz kolejny udowadnia, że ma wielkie serce.

Aktorka została ambasadorką Wiosek Dziecięcych i postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami. Niedawno odwiedziła jedną z takich Wiosek i rodzinę zastępczą, która składa się z siedmiu osób. Spędziła z nimi kilka długich godzin, na rozmowach i wspólnej zabawie z dziećmi. Wszystko uwiecznili na zdjęciach, którymi aktorka pochwaliła się w sieci. Najlepszy kontakt złapała z najmłodszym członkiem rodziny, który jest w wieku jej synów. Razem ubrali także choinkę.

Jest mi bardzo miło poinformować, że zostałam ambasadorką WIOSEK DZIECIĘCYCH i tym samym dołączyłam do grona wspaniałych ambasadorów, którzy wspierają wioski od lat, Ani Dereszowskiej, Natalki Kukulskiej i Tomka Michniewicza.
Wspierałam organizację już od długiego czasu – napisała. 

Post oczywiście nie przeszedł w sieci bez echa, a gwiazda zebrała sporo ciepłych słów od fanów za swoją wspaniałą postawę. My również jesteśmy godni podziwu.


Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×