Katarzyna Zielińska straciła mamę. Pożegnalny wpis gwiazdy chwyta za serce: „Dlaczego w niebie nie działają telefony?”

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska straciła mamę, o czym poinformowała na Instagramie. Opublikowała wpis, który rozrywa serce. Internauci składają kondolencje.

Katarzyna Zielińska udowadnia, że kariera w show-biznesie i życie prywatne mogą iść ze sobą w parze. Od 2003 roku jest żoną Wojciecha Domańskiego. Razem wychowują dwóch synów: 6-letnego Henryka oraz Aleksandra, który jest o dwa lata młodszy od brata. O tym, że aktorka i jej mąż są idealnie dobranym duetem raczej nie można mieć wątpliwości. Mimo upływu lat wciąż mocno się kochają. Dowodem może być wpis gwiazdy, który opublikowała w sieci w dniu urodzin męża:

Poznałam tego wspaniałego chłopaka pod tym dokładnie trzepakiem na Osiedlu Słonecznym 38 lat temu. Codzienna traska do przedszkola. Dzisiaj ten gość, mój kochany mąż, przyjaciel, kompan na dobre i złe ma urodziny! Mój słoneczny, najlepszy na świecie chłopaku i mężu! Kocham Cię! Żebyśmy podjeżdżali razem pod ten trzepak jeszcze 100 lat razem! Nieważne czy w słońcu czy w deszczu. Ale razem – napisała.

Aktorka nie tylko regularnie pojawia się na planach i bierze udział w nowych projektach, ale co jakiś czas gości na branżowych imprezach. W trakcie jednej z nich zachwyciła nową fryzurą. Chociaż Zielińska przyzwyczaiła fanów do krótkich, zadziornych włosów, w nieco dłuższych także się świetnie prezentuje.

Zobacz: Zielińska zaskoczyła metamorfozą na evencie. Co się stało z jej włosami? To już nie ta sama Kasia

Katarzyna Zielińska w żałobie. Mama aktorki Anna Zielińska nie żyje

Aktorka aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania przed fanami wybrane momenty swojej codzienności. Te nie zawsze są jednak wesołe. Dowodem jest ostatni post, który udostępniła. Katarzyna Zielińska zdradziła, że na początku lipca straciła mamę.

Gwiazda udostępniła zdjęcie ze swoją rodzicielką. W opisie we wzruszających słowach postanowiła ją pożegnać. Napisała, że od jakiegoś czasu razem z synami szukają ją na każdej chmurce:

Mamusiu Mamusiu Mamuś. Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce.

Podkreśliła, że jest to dla niej trudny okres:

To takie trudne Mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony??? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas Mamuś. Zawsze.

Internauci w komentarzach składają aktorce kondolencje:

 • Joanna Koroniewska: Przytulam najmocniej jak potrafię. Kasiu! Ogromnie wyrazy współczucia. Jakby co, jestem.
 • Maciej Dowbor: Kasia bardzo mi przykro.
 • Weronika Rosati: Kochana tak bardzo bardzo bardzo mi.
 • Marzena Rogalska: Ziele…przytulam najmocniej najmocniej.

Jak podaje portal starosadeckie.info, Anna Zielińska zmarła 5 lipca 2021 roku. 12 lipca w kościele parafialnym pw. św. Elżbiety w Starym Sączu odbyła się msza św. pogrzebowa, w której uczestniczyła najbliższa rodzina i przyjaciele.


Katarzyna Zielińska w żałobie, Anna Zielińska nie żyje

Katarzyna Zielińska w żałobie, Anna Zielińska nie żyje

Katarzyna Zielińska w żałobie, Anna Zielińska nie żyje

Katarzyna Zielińska w żałobie, Anna Zielińska nie żyje

Katarzyna Zielińska na Telekamerach 2020

Katarzyna Zielińska na Telekamerach 2020

Komentarze

 • Gość pisze:

  Życie w końcu się kończy. Kazdy to wie i trzeba czasu by nie leciały łzy. Grunt by zawsze pamietac

 • Ella pisze:

  Pani Kasiu! Wyrazy współczucia! Dla całej rodziny! Bywałam na Oś.Słonecznym! W St.Sączu!

 • Gość pisze:

  No właśnie dlaczego tam telefony nie działają, moja mama jeszcze żyje i niech żyje jak najdłużej ale moja babcia (mama mojej mamy nie żyje) a gdyby mogła raz chodź raz z moja mama porozmawiać byłoby mojej mamie lżej, i świat byłby inny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×