Szukaj

Syn Kasi Zielińskiej napędził jej stracha. Widziała już sensacyjne nagłówki: „Dostałam prawie zawału serca”

Katarzyna Zielińska — syn

Katarzyna Zielińska — syn

Katarzyna Zielińska razem z rodziną nie opuszcza domu. Trzyma się wytycznych i zdążyła już między innymi nadrobić zaległości w prasowaniu. Jednak największe emocje zafundował jej synek, który nagle zniknął... Co się wydarzyło w domu aktorki?

Katarzyna Zielińska, podobnie jak inne gwiazdy, zaangażowała się w akcję #zostańwdomu, która jest odpowiedzią na światową pandemię koronawirusa. Aktorka przebywa w domu razem ze swoja rodziną i starają się razem dobrze zorganizować swój czas.

Podczas kwarantanny nadrobiła już zaległości w codziennych obowiązkach. Do tego samego namawiała swoich fanów.

Dajcie możliwość działać tym, którzy naprawdę muszą wyjść do pracy, przede wszystkim lekarzom i ludziom, dzięki którym możemy w miarę normalnie funkcjonować. Pomyślmy też o wszystkich chorych, którzy oprócz COVID-19 będą potrzebowali pomocy, którzy mają obniżoną odporność. Dziękuję za uwagę.
A na odstresowanie polecam: PRASOWANIE. Zajmuje spory kawałek dnia, więc dzień szybko zleci. Trzymajcie się kochani – napisała.

Z dziećmi także nudzić się nie da, a ich kreatywność nie ma granic. Syn Kasi Zielińskiej spłatał jej niezłego figla.

Syn Kasi Zielińskiej zrobił jej żart

Dwuletni synek aktorki postanowił zapewnić mamie odrobinę emocji i schował się jej bardzo dobrze. Zielińska szukała go dosyć długo i już zaczynała mieć czarne myśli. Okazało się, że spryciarz schował się w garderobie.Trzeba przyznać, że pomysłowo. Nie ma się co dziwić, że Kasia odchodziła już od zmysłów. Wydarzeniem podzieliła się na Instagramie.

Szukałam mojego zbója 10 minut. Dostałam dzisiaj prawie zawału serca. Już widziałam tytuły w prasie: „DWULATEK UCIEKŁ Z DOMU. NIE SMAKOWAŁO MU ŚNIADANIE ZNANEJ AKTORKI KATARZYNY ZIELIŃSKIEJ”????
Tymczasem po 10 minutach znalazłam go na drugim piętrze. Skubaniec siedział cicho. Sprytna ta dzisiejsza młodzież. A to dopiero tydzień w domu… #zostańwdomu #familytime #

Trzeba przyznać, że maluch nieźle się schował. Dopiero jak się dobrze przyjrzeć, można go tam zauważyć.

  • Jak widzę, na brak wrażeń nie może Pani narzekać Pani robi wszystko, żeby dzieci się nie nudziły, a one robią dokładnie to samo z myślą o Pani.
  • No niezłe emocje.
  • No tak się schował, że znalazłam go dopiero po przeczytaniu komentarza 🙂 – piszą internauci.

Jak sama Kasia Zielińska powiedziała – a to dopiero początek izolacji. Co jeszcze wymyślą jej synowie?


Katarzyna Zielińska - synek w szafie

Katarzyna Zielińska - synek w szafie

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Katarzyna Zielińska - jak mieszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×