Szukaj

Ciężarna Katarzyna Zielińska ma problemy ze zdrowiem?! Gwiazda znika z show-biznesu!

Katarzyna Zielińska rezygnuje z pracy

Katarzyna Zielińska rezygnuje z pracy do porodu

O drugiej ciąży Katarzyny Zielińskiej dowiedzieliśmy się stosunkowo późno, bo aktorka bardzo ceni i chroni swoją prywatność. W pewnej chwili nie dało się już tego ukryć, a piękna Zielińska zadebiutowała z brzuszkiem na ściance i zrobiła prawdziwą furorę – wiemy już, że gwiazda urodzi drugiego synka i to całkiem niedługo! Okazuje się jednak, że ciąża zaczyna dawać jej się we znaki. Stopniowo rezygnowała ze swojej aktywności zawodowej, ale teraz zupełnie się od niej odcina. Dlaczego?

Ciężarna Katarzyna Zielińska cała w czerwieni pokazała swój bardzo duży brzuszek! Już niebawem zastąpi ją jedna z gwiazd „Przyjaciółek”!

Jak donosi Fakt, Katarzyna źle znosi ostatnie tygodnie ciąży i woli spokojnie przygotować się do powitania na świecie drugiej pociechy:

Już niedługo Kasia nie będzie już ani grać, ani chodzić na imprezy showbiznesowe. Chce spokojnie przygotować się do porodu. Szczególnie, że ostatnio znacznie gorzej znosi ciążę. W najbliższych spektaklach w Teatrze Komedia Kasia da jeszcze radę wystąpić, ale już zapowiedziała, że znika. W związku z tym trzeba było szybko poszukać dublerki, która po pierwsze podoła głównej roli, a po drugie będzie miała wolne terminy – wyjawia informator tabloidu

Życzymy Zielińskiej lepszego samopoczucia i szybkiego powrotu do formy!

Co za genialny pomysł! Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati połączą siły po porodzie!

Znamy płeć kolejnego dziecka Katarzyny Zielińskiej!

Odważne zdjęcie ciężarnej Katarzyny Zielińskiej! Aktorka nie pokazała aby za dużo?


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×