Szukaj

Katarzyna Zielińska ostro wzięła się za siebie! Jej sylwetka po ciąży pozostawia wiele do życzenia, ale nie na długo!

Katarzyna Zielińska rodziła jak księżniczka

Katarzyna Zielińska narzeka na swoją sylwetkę

Kobiety chcą zawsze wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe i nie ma w tym nic zaskakującego. W dzisiejszych czasach, gdy kult pięknego ciała, zadbanej cery, epatowania kobiecością i zdrowego odżywiania osiąga apogeum, chęć kontrolowania swojej sylwetki nie jest czymś dziwnym. Zwłaszcza u młodych matek, które niedawno urodziły dziecko i potrzebują nieco więcej czasu by dojść do siebie.

Katarzyna Zielińska pod koniec 2017 roku kolejny raz została mamą i przywitała w rodzinie małego Aleksandra. Od tamtego czasu gwiazda zdążyła również zmienić fryzurę i obecnie jest ponętną blondynką. Okazuje się jednak, że nie jest zadowolona ze swojej figury. Fani pod jej zdjęciami na Instagramie pieją z zachwytu, a Zielińska planuje intensywne odchudzanie!

Mały Aleksander ma dwa miesiące i Kasia nie boi się już zostawiać go pod opieką męża czy siostry, którzy najczęściej pomagają jej w opiece nad dziećmi. Dlatego pojawiła się ostatnio na kilku branżowych imprezach i powoli wraca do pracy. Najbardziej chciałaby się pozbyć boczków i popracować na płaskim brzuchem. Ale ważny jest dla niej już sam powrót do aktywności fizycznej. Planuje zacząć od treningów biegowych, potem być może dołoży inne ćwiczenia – donosi Fakt

Na rynku jest wiele ofert, nie trudno więc znaleźć coś dla siebie. Treningi i diety dla młodych matek oferuje przede wszystkim Anna Lewandowska, ale u Ewy Chodakowskiej również znajdziecie coś, co pomoże wam odzyskać smukłe ciało.

Myślicie, że Zielińska zdecyduje się dołączyć ich ćwiczenia do swojej rutyny?

Gwiazdy na prezentacji kolekcji ubrań znanej sieciówki: Paulina Krupińska, Kasia Zielińska, Karolina Pisarek, Paulina Sykut

Katarzyna Zielińska przeszła niesamowitą metamorfozę! Można ją teraz pomylić z Małgorzatą Kożuchowską! Ależ ma stylizację!

Katarzyna Zielińska przefarbowała swoje rude włosy! Specjalnie dla swojego męża zmieniła się w seksowną blondynkę!


Stosujesz jakąś dietę?

×