Katarzyna Zielińska pokazała pokoik syna. To prawdziwy plac zabaw. Czego tam nie ma!

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pokazała kolejne piękne kadry ze swojego domu. Tym razem zdradziła, jak wygląda pokoik jej starszego synka. To wnętrze, które jest spełnieniem marzeń każdego chłopca.

Katarzyna Zielińska w ostatnim czasie stała się jeszcze bardziej aktywna w social mediach niż dotychczas. Uwielbiana przez widzów aktorka ze względu na panującą pandemię stara się nie ryzykować i bez potrzeby nie opuszcza swoich czterech kątów. Ostatnio zdecydowanie może nadrobić domowe zaległości, ale przede wszystkim spędzić jak najwięcej czasu ze swoimi pociechami. Gwiazda razem z mężem Wojciechem Domańskim, którego poślubiła w 2013 roku, wychowuje dwóch synów. Starszy z nich Henryk w tym roku skończył 5 lat, a młodszy Aleksander za kilka dni będzie świętował swoje 3. urodziny.

Kasia stara się cały czas podtrzymywać kontakt z fanami. Uwielbia Instagram i uważa go za jedno z najlepszych narzędzi do komunikacji z publicznością. Nie szczędzi zatem swoim obserwatorom zdjęć i informacji. Zdradza nie tylko kulisy swojej zawodowej drogi oraz nowych przedsięwzięć, ale coraz częściej pokazuje swoją prywatność. Aktorka chętnie pokazuje też wnętrza swojego domu.

Katarzyna Zielińska pokazała pokoik syna

Kasia Zielińska mieszka w przepięknym miejscu, które możemy podziwiać w social mediach. Jej dom to prawdziwa oaza spokoju. Nie brakuje w nim zieleni i doniczkowych kwiatów. Niektóre pomieszczenia wyglądają wręcz jak ogród botaniczny. Widać, że lubi się ona otaczać naturą i wszystkim, co z nią związane. Roślinnych elementów nie brakuje także na ścianach i w innych niewielkich akcentach.

W całym domu jest też mnóstwo drewnianych elementów. Piękne jasne podłogi i meble w jasnych barwach zdecydowanie jeszcze bardziej ocieplają te przytulne wnętrza.

Teraz na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z pokoiku starszego syna. Kasia jak do tej pory nie zdecydowała się na ujawnienie wizerunku swoich dzieci w social mediach. Czasami jednak zdarzy jej się dodać fotografię na, której możemy podejrzeć, jak rosną jej chłopcy. Trzeba przyznać, że Henio to już duży gość, a jego pokoik to istne cudo.

Mistrzu mój #henio #synuś #bohatermoj

W przytulnym wnętrzu całkiem sporo się dzieje. Henio jest miłośnikiem wspinaczki, dlatego w jego pokoiku znalazła się drabinka i lina oraz inne gimnastyczne elementy, dzięki którym maluch cały czas może być w formie. Nie brakuje tutaj też całej masy przytulanek oraz typowo chłopięcych zabawek.

5-latek ma sporą kolekcję kasków, aut i helikopterów. Pojazdy latające zdobią również ściany w jego czterech kątach. Do odpoczynku służy mu wygodny miękki fotel w kształcie piłki.

Taki piękny pokoik to marzenie większości chłopców.


Katarzyna Zielińska pokazała pokoik syna

Katarzyna Zielińska pokazała pokoik syna

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska - Majówka 2020, drugi dizeń

Katarzyna Zielińska - Majówka 2020, drugi dizeń

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×