Szukaj

Zielińska podzieliła się bolesną historią ciąży. „Płakałam, czekając na dobre wieści”. Zdjęcie wywołuje smutek

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska podzieliła się intymnym zdjęciem z okresu pierwszej ciąży. Opowiedziała także o wielkim zagrożeniu i nieprzespanych nocach. To jej bardzo osobisty sprzeciw wobec ustawy antyaborcyjnej.

Katarzyna Zielińska, to aktorka, którą widzowie najbardziej polubili za rolę w serialu Barwy Szczęścia. To właśnie dzięki postaci serialowej Marty zyskała spore grono nowych fanów. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, co dało się odczuć zwłaszcza teraz podczas pandemii koronawirusa. W związku z kwarantanną,  która została wprowadzona w marcu, chętnie zaangażowała się w akcję #zostańwdomu. To właśnie poprzez swoją rozpoznawalność aktorka chciała zachęcić Polaków do tego, aby bez potrzeby nie opuszczali swoich mieszkań.

Kasia często stara się zabierać głos w ważnych sprawach i wykorzystywać swoją rozpoznawalność w dobrej wierze. Chociaż w social mediach chętnie pokazuje kadry ze swojego życia, to momenty najbardziej intymne stara się zachowywać dla siebie. Jednym z takich wydarzeń jest ciąża. Do tej pory próżno było szukać zdjęć z zaokrąglonym brzuchem. Postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się pięknym kadrem. Podzieliła się też wspomnieniami z okresu pierwszej ciąży.

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie z okresu ciąży

Katarzyna Zielińska jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Razem ze swoim mężem Wojciechem Domańskim wspólnie wychowują 5-letniego Henia i 3-letniego Aleksandra. Gwiazda zdecydowała się pokazać bardzo intymne zdjęcie z czasu pierwszej ciąży. Do tego wszystkiego skłoniło ją zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej.

Jestem wstrząśnięta wczorajszym dniem. Nie mogłam spać, wyobrażając sobie teraz ból, smutek i łzy wielu kobiet w Polsce.
Nie mam w zwyczaju publikować tak osobistych zdjęć. Ale….Tak, to zdjęcie na kilka dni przed porodem mojego pierwszego, długo wyczekanego syna. Jestem córką, siostrą, matką, przyjaciółką – jestem kobietą.

Mam dwójkę dzieci. Zdrowych i pięknych. Jak przeszłam ciążę? Książkowo? Otóż nie. Nie spałam spokojnie pierwsze trzy miesiące. Płakałam, czekając na dobre wieści. Tak sobie sekretowałam w głowie. Będzie dobrze. Tysiące badań. Byłam pod opieką cudownych lekarzy, specjalistów w dziedzinie tzw. „trudnej ciąży”. Resztę zostawię dla siebie.

Dziś mam cudownych chłopców. Codziennie czujemy z mężem wdzięczność za tak wspaniały DAR!
Ale co z innymi kobietami? Co z ich dziećmi skazanymi na cierpienie???
Brak słów. Smutek. Złość. Chciałabym się obudzić dzisiaj i powiedzieć, że to tylko jakiś senny koszmar. NIESTETY TO PRAWDA

View this post on Instagram

Jestem wstrząśnięta wczorajszym dniem. Nie mogłam spać, wyobrażając sobie teraz ból, smutek i łzy wielu kobiet w Polsce. Nie mam w zwyczaju publikować tak osobistych zdjęć. Ale…. Tak, to zdjęcie na kilka dni przed porodem mojego pierwszego, długo wyczekanego syna. Jestem córką, siostrą, matką, przyjaciółką – jestem kobietą. Mam dwójkę dzieci. Zdrowych i pięknych. Jak przeszłam ciążę? Książkowo? Otóż nie. Nie spałam spokojnie pierwsze trzy miesiące. Płakałam czekając na dobre wieści. Tak sobie sekretowałam w głowie. Będzie dobrze. Tysiące badań. Byłam pod opieką cudownych lekarzy, specjalistów w dziedzinie tzw. „trudnej ciąży”. Resztę zostawię dla siebie. Dziś mam cudownych chłopców. Codziennie czujemy z mężem wdzięczność za tak wspaniały DAR! Ale co z innymi kobietami? Co z ich dziećmi skazanymi na cierpienie??? Brak słów. Smutek. Złość. Chciałabym się obudzić dzisiaj i powiedzieć, że to tylko jakiś senny koszmar. NIESTETY TO PRAWDA🙆‍♀️ #Wyrok na kobiety

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Gwiazda podzieliła się historią swojej bardzo trudnej pierwszej ciąży. Nigdy wcześniej nie wspominała o tym w mediach, jednak wyrok Trybunału Konstytucyjnego wywołał w niej ogromny sprzeciw, co skłoniło ją do intymnych zwierzeń. Jej post spotkał się ze sporym odzewem.

  • Też nie mogłam spać. Strach i wściekłość.
  • To straszne brak słów.
  • Płakac mi się chce na samą myśl.
  • Przeraża mnie to wszystko.

Przypomnijmy, że wczoraj zaostrzono w naszym kraju ustawę antyaborcyjną i bez względu na zniekształcenia i wady płodu kobieta będzie musiała urodzić. Swój sprzeciw w tej sprawie wyraziło wiele gwiazd, między innymi też Barbara Kurdej-Szatan.


Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Katarzyna Zielińska - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×