Katarzyna Zielińska i jej młodsza siostra dostały angaż do śniadaniówki. Są tak podobne, że z trudem je odróżnicie!

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska poprowadzi telewizję śniadaniową. Będzie zresztą pracowała w niej z własną siostrą! Która z telewizji zatrudniła aktorkę?

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu Barwy szczęściaw którym występowała przez kilka lat. Po tym formacie posypały się kolejne role. Wierni fani na pewno oglądali produkcje z jej udziałem, takie jak: Och, Karol 2, Listy do M., Listy do M. 2, Zawsze warto, Ryś. 

42-latka jest żoną Wojciecha Domańskiego. Małżeństwo doczekało się dwóch synów: Henryka Aleksandra. Dumna mama raczej chroni dzieci przed mediami. Bardzo rzadko dodaje ich zdjęcia, a gdy już to robi, nie pokazuje ich twarzy.

Katarzyna Zielińska poprowadzi telewizję śniadaniową

Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Zielińska znalazła się w gronie współprowadzących telewizję śniadaniową Poranny rogal. Nowa propozycja Zoom TV, która zadebiutuje 4 lipca, ma rywalizować z Dzień Dobry TVN Pytaniem na śniadanie TVP2.

Katarzyna będzie pracowała w duecie ze swoją młodszą siostrą, 36-letnią Karoliną Zielińską, absolwentką biotechnologii, która dotychczas trzymała się z dala od show-biznesu. Zdjęcia sióstr zobaczycie w galerii pod tekstem. Nie trudno zauważyć, że są do siebie podobne.

Oprócz Katarzyny i Karoliny Zielińskich w programie będą występować: Krzysztof Skiba Jacek KawalecKajra SławomirKatarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Łukasz Beata Rybarscy. Format ma obfitować w wiele różnorodnych tematów. Oczywiście nie zabraknie polityki, gospodarki, kultury i plotek.

„Poranny rogal” to autorski przegląd najnowszych wydarzeń. Można śmiało powiedzieć, że poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak dowcipna. To za sprawą naszych wspaniałych gospodarzy, którym na okres wakacyjny oddajemy poranną antenę Zoom TV. Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie – zapowiedziała dyrektor programowa Zoom TV, Katarzyna Białek.

Co myślicie na temat nowego show? Czy ma szansę odebrać widzów swoim odpowiednikom z TVN i TVP? Dajcie znać, czy zamierzacie dać „szansę” programowi.


Katarzyna Zielińska z siostrą na okładce

Katarzyna Zielińska z siostrą na okładce

Katarzyna Zielińska, Karolina Zielińska

Katarzyna Zielińska, Karolina Zielińska

Karolina Zielińska

Karolina Zielińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×