Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Kasia Zielińska rodziła w niesamowitych luksusach! Zapłaciła fortunę!

Katarzyna Zielińska rodziła jak księżniczka


Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko

16 grudnia Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą. Gwiazda szybko podzieliła się z fanami cudowną informacją. Nie ukrywała wzruszenia, radości i wyjątkowości z sytuacji, które towarzyszą każdej matce zaraz po porodzie.

Nie od dziś wiemy, że Kasia jest perfekcjonistką. Jeszcze długo przed rozwiązaniem przygotowała cudowny pokoik dla maluszka, w którym wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak czytamy na łamach Faktu, gwiazda postanowiła również zadbać o siebie. Zielińska zdecydowała się na poród w prywatnej klinie, która bardzo często wybierana jest przez polskie gwiazdy.

Kasia zdecydowała się na poród w prywatnym warszawskim szpitalu, podobnie jak przy narodzinach pierwszego synka Henia. Wybrała pakiet usług, który zawiera luksusowy apartament dla niej i jej najbliższych, w którym w razie potrzeby będzie mogła zostać aż pięć dni po porodzie – zdradził informator Faktu.

W ramach luksusowego pakietu, którego cena sięga ok. 16 tysięcy złotych, ponoć aktorka mogła wybrać, kto z personelu szpitala będzie obecny przy porodzie. Dodatkowo pakiet zapewnia usługi fizjoterapeutyczne, które pomogą Kasi odzyskać siły.

Jak zaznaczył informator tabloidu, dla Kasi najważniejszy był komfort:

Najważniejsze jest dla Kasi, żeby czuć się komfortowo, pewnie i bezpiecznie – czytamy.

Katarzynie i jej mężowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Z ostatniej chwili: Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko! Pokazała pierwsze piękne zdjęcie z maluszkiem!

Katarzyna Zielińska poddała się świątecznej atmosferze! Ciężarna aktorka pokazała cudowną choinkę!

Katarzyna Zielińska pokazała pokój swojego syna. Niezłe luksusy

Śledzisz Katarzynę Zielińską na Instagramie?Komentarzy: 3


Gość mira | 17 grudnia 2017, 14:42

Cóż w tym dziwnego że urodziła w prywatnej klinice? Cena nie zwala z nóg. Choć nie jestem osobą która ma znaną twarz, też rodziłam jak to nazwaliście jak,,księżna”. Oczywiście rozumiem że wiele kobiet nie stać na taki wydatek,còż ja rozumiem taki wybòr!


Gość | 17 grudnia 2017, 11:52

Amine Gulse znana z serialu „tylko z Tobą” jest już po ślubie z Ozilem (znanym piłkarzem), oboje mają obrączki! 🙂 Na jej palcu już wczesniej widziałam teraz na fb dodali wspólne zdjęcie. Na lewych dłoniach są 🙂


Gość | 17 grudnia 2017, 11:51

Amine Gulse znana z serialu „tylko z Tobą” jest już po ślubie z Ozilem (znanym piłkarzem), oboje mają obrączki! 🙂 Na jej palcu już wczesniej widziałam teraz na fb dodali wspólne zdjęcie i jak się przyjrzycie to na ich palcach są obrączki! 🙂


Dodaj komentarz
×