Szukaj

Nieumalowana i w piżamie Kasia Zielińska i jej bajeczny poranek w ogrodzie. Uwagę przykuwa jej nowa fryzura

Katarzyna Zielińska – fryzura

Katarzyna Zielińska – fryzura

Katarzyna Zielińska dodała zdjęcie na Instagramie wprost ze swojego tarasu. Fani zwrócili uwagę na jesienne dodatki i roślinność. 

Katarzyna Zielińska z aktorstwem jest związana od lat. Zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów, z którymi jest w stałym kontakcie za pomocą mediów społecznościowych. Pokazuje zawodowe projekty, zdradza wybrane kulisy życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się swoją modną fryzurą.

Aktorka ma też świetne wyczucie stylu. Gdy pojawia się na branżowych imprezach, przyciąga uwagę obecnych na wydarzeniu paparazzi. Jej stylizacje z reguły są dopracowane niemal w najmniejszym calu i w zgodzie z aktualnie panującymi trendami. Aktorka bawi się modą nie tylko od święta, ale także na co dzień, czego dowodem są zdjęcia, które udostępnia w sieci.

Chociaż aktualnie Zielińska wygląda nienagannie, nie zawsze tak było. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę, o której po latach opowiedziała w rozmowie z jedną z gazet. Do jej przemiany przyczyniły się dwie osoby: scenarzystka Ilona Łepkowska oraz producent filmowy Tadeusz Lampka. Aktorka pracowała z nimi w Barwach Szczęścia.

Katarzyna Zielińska w piżamie i bez makijażu

Perfekcyjne stylizacje aktorki oraz jej nienaganne makijaże są jej wizytówką. Jednak na Instagramie robi czasem odstępstwa i wrzuca zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się w naturalnej wersji.

Dziś pokazała zdjęcie wprost z przydomowego tarasu. Widzimy Zielińską zaraz po przebudzeniu. Gwiazda ubrana jest w piżamę, a w ręku trzyma kubek gorącej kawy. Na jej twarzy nie znajdziemy ani grama makijażu, a włosy są w charakterystycznym po nocy, nieładzie. Widać, że aktorka zdecydowała się je zapuścić. Jej włosy są znacznie dłuższe niż zwykle.

Katarzyna jest w bardzo dobrym humorze, gdyż bliscy zrobili jej niespodziankę.

Kocham takie piżamowe poranki. Chłopaki zrobili kawę i sałatkę owocową. Wspaniała niespodzianka – napisała.

Na tarasie widoczna jest zbliżająca się wielkimi krokami jesień. Aktorka udekorowała to miejsce dyniami oraz licznymi roślinami. Uwagę zwraca egzotyczna palma. Fani artystki w komentarzu zachwycili się tym widokiem.

  • Jesteś cudem tej planety.
  • Zazdroszczę tego zielonego azylu.
  • Wszystkiego dobrego.
  • Przepięknie urządzony taras. Zazdroszczę.

My również jesteśmy pod wrażeniem.


Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×