Kasia Zielińska bez makijażu. Zero retuszu, ani grama pudru, za to zmarszczki i przebarwienia. Brawo za odwagę!

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Kasia Zielińska od samego rana jest aktywna na Instagramie. Gwiazda pokazała, jak relaksuje się o poranku i zaprezentowała się fanom bez grama makijażu. Jak wygląda w domowym wydaniu?

Katarzyna Zielińska, to aktorka, która cieszy się uznaniem widzów. Realizuje się w zawodzie na wielu płaszczyznach. Spełnia się zarówno na dużym, jak i małym ekranie, a także na deskach teatru. Występuje w reklamach, sesjach zdjęciowych i świetnie podkłada głos w produkcjach dla najmłodszych. Utalentowana gwiazda przez lata zdobyła ogromną popularność i cały czas odcina kolejne kupony od sławy.

Kasia należy do tych kobiet, którym zdecydowanie udało się połączyć zawodową karierę ze stworzeniem szczęśliwej rodziny. Od wielu lat jest szczęśliwą mężatką. W 2013 roku poślubiła Wojciecha Domańskiego, z którym zna się od czasów przedszkola.

Chodziliśmy do tego samego przedszkola. Mamy zdjęcie, jak stoimy obok siebie na balu przebierańców, które wykorzystaliśmy na zaproszeniu ślubnym. W małżeństwie musi być przyjaźń, wzajemne zaufanie. Ale też każdy musi mieć swój świat i partner powinien to szanować. (…) Rodzina jest dla nas ważną podstawą wszystkiego – opowiadała w wywiadzie dla „Harper’s Bazaar”.

Para wspólnie wychowuje dwóch synów: 6-letniego Henryka i 4-letniego Aleksandra.

Katarzyna Zielińska pokazała się bez makijażu

Katarzyna Zielińska z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje konto na Instagramie. Aktorka udostępnia wiele kadrów, na których możemy zobaczyć ją nie tylko podczas pracy, ale też w domowych pieleszach. Słynie też z nagrywania zabawnych filmików, które podbijają serca fanów. Dzisiaj postanowiła pokazać internautom chwilę porannego relaksu, a przy okazji zaprezentowała się bez makijażu.

O poranku dodała w social mediach zdjęcie, na którym widać, jak wypoczywa w ogrodzie. Pomimo upływu lat aktorka może się pochwalić cerą dosłownie bez skazy, dlatego nie co się dziwić temu, że chętnie pokazuje się w takim wydaniu szerszej grupie. Na ostatniej premierze zachwyciła stylizacją, ale trzeba przyznać, że tuż po przebudzeniu wygląda równie pięknie. Gwiazda nie wstydzi się zmarszczek, przebarwień i piegów.

„Budząc się rano, pomyśl jaki to prawdziwy skarb: żyć, oddychać i móc się radować…” Marek Aureliusz – napisała Kasia pod zdjęciem.

Fani oczywiście nie przeszli obojętnie obok porannej publikacji Zieliny. Nie tylko zgadzają się z cytatem, który udostępniła, ale także nie szczędzą komplementów pod adresem jej cery.


Katarzyna Zielińska bez makijażu

Katarzyna Zielińska bez makijażu

Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress

Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress

Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress

Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×