Katarzyna Żak dodała wzruszające zdjęcie z siostrą Kory. Co łączy obie panie?

Katarzyna Żak opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Katarzyna Żak opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Aktorka Katarzyna Żak opublikowała zdjęcie z siostrą Kory Jackowskiej. Co je łączy i jak doszło do spotkania?

Wszyscy bardzo dobrze znamy Katarzynę Żak, która wcieliła się w postać Solejukowej w serialu Ranczo oraz w postać Aliny Krawczyk w Miodowych Latach.  W obu tych kultowych już produkcjach wystąpiła wraz ze swoim mężem Cezary Żakiem.

Mało kto jednak wie, że aktorka ma również niesamowity talent wokalny. Swoim głosem potrafi oczarować publiczność. W ostatnim czasie bardzo dużo podróżuje po Polsce nie tylko ze spektaklami teatralnymi, ale właśnie z recitalami muzycznymi.

Niezwykłe spotkanie z siostrą Kory

W miniony weekend, w Elblągu odbył się koncert z udziałem aktorki pt. Piosenki o miłości. Wśród publiczności była Anna Kubczak, siostra Kory Jackowskiej, zmarłej w 2018 roku. Katarzyna Żak pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z kobietą. Fotografia jest bardzo wzruszająca. Aktorka ciepłym gestem obejmuje kobietę. Widać, że obie panie się polubiły i były poruszone spotkaniem.

Wczoraj cudowne spotkanie w Elblągu po koncercie Piosenki o miłości z siostrą Kory Jackowskiej Panią Anną Kubczak. Elbląg to magiczne miejsce! Dziękuję swoim muzykom i Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej – napisała pod zdjęciem aktorka.

Wśród komentujących też nie brakowało miłych słów:

Przepiękne spotkanie. Pani Kora to była wspaniała wokalistka, wspaniała osobowość. Miłego weekendu Paniom życzę.

Dla 57-letniej aktorki to spotkanie było na pewno cennym i ważnym przeżyciem, ponieważ jak się okazało, jest ona wielką fanką twórczości Kory. W lipcu, w rocznicę śmierci wokalistki Maanamu umieściła na swoich social mediach zdjęcia muralu z jej wizerunkiem i w opisie napisała, że jest dla niej inspiracją:

8 lipca, trzecia rocznica śmierci Kory, Niebanalna, niepowtarzalna, oryginalna, zawsze idąca swoją drogą. Wspaniała artystka i ikona kultury. Artystyczna inspiracja! KORA…Zawsze w sercu Twoje teksty i Twój głos.

Kim jest Anna Kubczak?

Anna Kubczak to starsza siostra Kory (a właściwie Olgi) Jackowskiej. Obie panie wychowywały się przez pewien czas w domu dziecka. Kubczak była obecna przy śmierci siostry. Sama również chorowała na nowotwór, więc wie jaki ból towarzyszył piosenkarce. Wiele razy podkreślała, że jej siostra była wyjątkową i bardzo zdolną osobą.


Katarzyna Żak i Anna Kubczak

Katarzyna Żak i Anna Kubczak

Mural Kory

Mural Kory

Mural Kory

Mural Kory

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×