Szukaj

Katarzyna Warnke o cieniach macierzyństwa. O życiu gwiazdy na razie może zapomnieć

Katarzyna Warnke niedawno została mamą. Jak odnajduje się w nowej roli? Aktorka, która przebywa obecnie w Miami, podzieliła się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa ze swoimi obserwującymi na Instagramie.
Kasia Warnke - macierzyństwo

Kasia Warnke - macierzyństwo

Katarzyna Warnke znana jest z tego, że bardzo chroni życie prywatne. Chociaż w mediach przez długi czas krążyły informacje o jej ciąży, aktorka uparcie milczała, czekając z ich potwierdzeniem na odpowiedni moment. Ten nastał w lipcu, podczas pokazu mody MMC. Kasia wówczas pokazała sporych rozmiarów brzuszek.

Katarzyna Warnke o macierzyństwie. Jak czuje się w roli matki?

Dziecko Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego przyszło na świat we wrześniu. Początkowo media obiegła informacja, że na świecie pojawił się chłopczyk, szybko okazało się, że jest to jednak dziewczynka. Niespełna trzy miesiące później, rodzina wybrała się na wspólne wakacje, wybierając słoneczne Miami.

Chociaż aktorzy z córką w Stanach Zjednoczonych przebywają już dwa tygodnie, nie jest to czas błogiego relaksu. Nie da się ukryć, że opieka nad maleństwem wymaga od rodziców sporo energii, przez co nie zawsze mają siłę by zrealizować wcześniej założone plany:

Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy?.. Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie. Na przykład nie nadaję się póki co na zakupy, o czym się dziś przekonałam… Na powyższym zdjęciu prezentuję jeszcze uśmiech pełen animuszu. Ech, płonne nadzieje:) – komentowała aktorka.

Błyskawicznie odezwały się obserwatorki aktorki, które w komentarzach przyznawały, że są w podobnej sytuacji. Jedna z nich wyjawiła, że chociaż marzyła o dwójce, jedno tak dało jej w kość, że postanowiła nie planować kolejnego dziecka. Znalazły się też panie, które starały się pocieszyć aktorkę:

  • Pani Kasiu proszę być dla siebie wyrozumiała. U mnie mija drugi miesiąc po i nadal są momenty że nie ogarniam! Ale co jest najpiękniejsze? Nauczyłam się tym nie przejmować i robić wszystko w swoim tempie i nie frustrować się że coś nie zrobione. Kochajmy się.
  • Niestety, bywa ciężko. U mnie, z każdym następnym dzieckiem było lepiej i szybciej dochodziłam do siebie.
  • Pani Kasiu wygląda Pani pięknie Ja jestem 2 miesiące po porodzie też jeszcze nie wróciłam do formy, na spokojnie wszystko niedługo wróci do normy.

Trzymamy kciuki, za jak najszybszy powrót Kasi do pełnej formy.

Zobacz: Kasia Warnke i Piotr Stramowski na pierwszym spacerze z dzieckiem! Tabloid oburzony zachowaniem aktora


Katarzyna Warnke o macierzyństwie

Katarzyna Warnke o macierzyństwie

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×