Kasia Warnke została okradziona w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda straciła najcenniejszą rzecz

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke została okradziona w Dzień Dobry TVN. Co jej zginęło i jak poradziła sobie z tą stratą? 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w zeszłym roku zostali rodzicami. Powitali na świecie dziewczynkę, która odgrywa główną rolę w ich życiu. Jak powiedziała Kasia w rozmowie z Jastrząb Post, chociaż ich córka wkrótce skończy roczek, nadal potrzebuje mnóstwa uwagi:

Brakuje mi przestrzeni, ciszy, samotności. Bardzo ją lubiłam. Jestem osobą bardzo towarzyską, na przemian z totalnym wycofaniem się i takim domowym byciem ze sobą. Bardzo to lubię. Teraz jest zawsze Helenka. Daje oczywiście mnóstwo radości, właściwie coraz więcej, bo niedługo skończy roczek, ale też jest coś za coś. Myślę, że te sprawy się wyrównają. Wrócę do lektur, ale na razie Helenka potrzebuję dużo opieki i to każdy, kto ma dzieci, wie o tym doskonale.

Katarzyna Warnke o obrączce. Dlaczego nosi duplikat?

Warnke i Stramowski doskonale łączą wychowywanie dziecka z karierą. Biorą udział w nowych projektach, co jakiś czas udzielają wywiadów. W jednym z nich Kasia ujawniła długo skrywany sekret. Powiedziała, że nosi duplikat obrączki. Co więc stało się z tą, którą dostała na ślubie? Aktorka zdradziła, że gdy była w Dzień Dobry TVN, ktoś postanowił sobie ją przywłaszczyć:

Mam duplikat, bo oryginał zostawiłam w Dzień Dobry TVN. Ona jest dosyć gruba i zostawiłam na umywalce i niestety ktoś ją wziął — powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

W tej samej rozmowie dodała, że gdy była małą dziewczyną, miała koszmary, w których główną rolę odgrywał wspomniany element biżuterii:

Będąc małą dziewczynką miałam jakieś koszmary na temat zostania żoną. Budziłam się i sprawdzałam, czy mam obrączkę i oddychałam z ulgą, kiedy nie miałam.

Kasia stwierdziła, że dobrze się czuje w małżeństwie. Dodajmy, że Warnke i Stramowski pobrali się w 2016 roku.


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Piotr Stramowski z rodziną

Piotr Stramowski z rodziną

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×