Katarzyna Warnke pokazała, jak mieszka. To salon czy kuchnia? Tak urządziła wnętrze, że można się pomylić

Dom Katarzyny Warnke

Dom Katarzyny Warnke

Kasia Warnke zaskoczyła fanów i pokazała zdjęcia swojej kuchni, oraz jadalni. Trzeba przyznać, że aktorka wyłamała się z najnowszych trendów i stworzyła wyjątkowe wnętrze. Zobaczcie. 

Katarzyna Warnke jako aktorka sporą sławę zyskała, grając w filmach Patryka Vegi. We wspominanych produkcjach występuje razem ze swoim mężem – Piotrem Stramowskim. Stanowią oni doskonały duet nie tylko w życiu, ale także na ekranie. Ostatnio sprawdzają się w zupełnie nowej roli.

Gwiazdorka para rok temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Na samym początku przyszli rodzice długo ukrywali, że ich rodzina się powiększy. Przez kilka miesięcy nie puścili pary z ust. Dopiero gdy krągłości były już mocno widoczne, Kasia zadebiutowała na salonach, pokazując duży brzuch.

Kasia i Piotr postanowili grubą kreską oddzielić prywatność od show-biznesu. Aktorzy należą do tych gwiazd, które nie zdecydowały się pokazać w sieci wizerunku swojego dziecka. Chociaż na ich profilach społecznościowych pojawiają się ujęcia, na których widać ich córeczkę, to zawsze są odpowiednio wykadrowane.

Mała Helenka na samym początku wywróciła ich życie do góry nogami, o czym gwiazda wspominała w wywiadach. Kasia jest oszczędna w publikowaniu zdjęć, ale czasem zdradza wybrane szczegóły z życia swojej rodziny. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się fotki, które odsłoniły nieco więcej jej tajemnic.

Katarzyna Warnke pokazała, jak mieszka

Pandemia koronawirusa spowodowała, że gwiazdy są jeszcze bardziej aktywne w social mediach. Przez długi czas praca na planach filmów i seriali była wstrzymana, a aktorzy musieli zrobić sobie dłuższe urlopy. Swoją działalność przenieśli do internetu. Dzięki temu mogliśmy podglądać, jak mieszkają. Okazuje się, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski mogą się pochwalić nietypową kuchnią.

Jak sięgać, to wysoko. Kuchnia, która chciała być salonem.

Trudno nie zgodzić się z opisem Kasi, bo kuchnia rzeczywiście przypomina salon, a zwłaszcza meble na wysoki połysk, które królowały w latach 70. Aktorka zdecydowane wyłamuje się z najnowszych trendów i stawia na klasykę w stylu retro.

Chociaż pomieszczenie, które jest zarazem kuchnią i jadalnią ma imponujące rozmiary, to Kasia ograniczyła przestrzeń kuchenną tylko do jednej ściany. Stanął na niej tak imponujący rząd szafek, że na pewno pomieścił wszystkie niezbędne sprzęty. W środku znajduje się wnęka w całości wykończona czarnym kolorem, w której znajduje się płyta kuchenna, zlewozmywak, a obok zabudowane są piekarnik i mikrofala.

Białe ściany idealnie kontrastują z drewnianym parkietem w jodełkę, którym jest wyłożone całe pomieszczenie. W części przeznaczoną na jadalnię znajduje się sporych rozmiarów stół, przy którym stoją wygodne fotele w kolorze butelkowej zieleni.

Nad meblem widać zawieszony żyrandol o dosyć nietypowym kształcie. W pomieszczeniu jest bardzo jasno, a to na pewno za sprawą obszernych okien, które wpuszczają tam sporo naturalnego światła. Całość ożywiają także rośliny, zarówno te doniczkowe, jak i cięte kwiaty w wazonie.

Jak Wam się podobna kuchnia w takim stylu? W galerii znajdziecie zdjęcia z pozostałych wnętrz w domu gwiazdy. Jest pięknie.


Katarzyna Warnke pokazała kuchnię

Katarzyna Warnke pokazała kuchnię

Dom Katarzyny Warnke

Dom Katarzyny Warnke

Dom Katarzyny Warnke

Dom Katarzyny Warnke

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×