40-letnia Katarzyna Stankiewicz przeszła zaskakującą metamorfozę! Obecnie wygląda jak nastoletni chłopczyk!

Kasia Stankiewicz fryzura

Wróciła do czasów swojej młodości

Katarzyna Stankiewicz obcięła włosy na chłopaka

Katarzyna Stankiewicz pierwszy raz na scenie pojawiła się 1995 roku, kiedy to w wieku 18 lat wystąpiła w programie Szansa na sukces. Zaśpiewała wówczas popularną piosenkę Zamigotał świat grupy Varius Manx. Brawurowy występ utorował jej drogę do kariery, bowiem rok później młodziutka Kasia zastąpiła fenomenalną Anitę Lipnicką.  

Od tego czasu Kasia była liderką popularnej wówczas kapeli Varius Manx. W 2004 roku ogłosiła jednak przerwę swojej działalności artystycznej ze względu na narodziny pierwszego dziecka. Stankiewicz wróciła po latach na scenę, ale już jako wokalistka solowa. Ostatnio Kasia ponownie zawitała do zespołu Varius Manx, z którym odbyła jubileuszową trasę koncertową z okazji 25-lecia działalności grupy.

Obecnie Kasia Stankiewicz ma 40 lat, odniosła spory sukces zawodowy, czuje się spełniona zarówno jako kobieta, jak i mama. Jak widać, czas dla wokalistki się zatrzymał, bowiem na najnowszym zdjęciu Kasia wygląda jak nastolatka.

Artystka pojawiła się na jednej z warszawskich imprez całkowicie odmieniona – wygląda jak chłopczyk obcięła bowiem swoje długie włosy, i to prawie na zapałkę.

Czy jest lepiej? Sami zobaczcie.

Gwiazdy na koncercie z okazji 20-lecia programu “Jaka to melodia?”: Robert Janowski, Olga Kalicka, Tomasz Barański, Edyta Herbuś, Margaret

Plejada gwiazd na 100-leciu ZAiKS-u: Kayah, Kasia Nosowska, Maryla Rodowicz, Edyta Herbuś, Sonia Bohosiewicz

Gwiazdy na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego: Karolina Szostak, Nergal, Kasia Warnke, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]


Katarzyna Stankiewicz – Roberto Cavalli Home

Katarzyna Stankiewicz – Roberto Cavalli Home

Kasia Stankiewicz ma włosy obcięte na chłopaka

Kasia Stankiewicz ma włosy obcięte na chłopaka

Kasia Stankiewicz ma włosy obcięte na chłopaka

Kasia Stankiewicz ma włosy obcięte na chłopaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×