Kasia Smutniak wzięła ślub w tajemnicy. Tak wyglądała sekretna ceremonia gwiazdy

Katarzyna Smutniak wzięła ślub. Aktorka w tajemnicy poślubiła swojego ukochanego Domenico Procacciego. O uroczystości nie wiedzieli nawet zaproszeni goście, którzy byli przekonani, że są zaproszeni na urodziny.

Katarzyna Smutniak, to jedna z piękniejszych Polek, która od lat robi karierę za granicą. Mieszka we Włoszech, gdzie wychowuje córkę Sophie i syna Leone. Nastolatka to owoc miłości aktorki i Pietro Taricono, aktora, który w 2010 roku zginął w tragicznym wypadku spadochronowym.

Zobacz: Maciej Musiał i Olga Buława razem na ślubie przyjaciół! Mamy pierwsze zdjęcia pary. To musi być miłość!

Katarzyna Smutniak i Domenico Procacci wzięli ślub

Aktorka znalazła pocieszenie w ramionach Domenico Procacciego. Para spotyka się od ośmiu lat i regularnie pokazują się publiczne. W 2014 roku zakochani doczekali się synka. O uczuciu łączących zakochanych wiadomo niewiele. Smutniak słynie bowiem z tego, że w wywiadach stara się nie wypowiadać na temat życia prywatnego.

Pewne jest jednak, że w ich związku sporo się dzieje. Niedawno Katarzyna Smutniak i Domenico Procacciego wzięli ślub w zupełnej tajemnicy. O uroczystości do ostatniego momentu nie wiedzieli nawet goście, którzy byli przekonani, że zostali zaproszeni na 40. urodziny aktorki. Dopiero kiedy przybyli na miejsce dowiedzieli się, że to nie urodziny, a ślub aktorki i jej ukochanego.

Zobacz: Bartłomiej Misiewicz wziął ślub? Były polityk umieścił zdjęcie z ukochaną w białej sukni. „Państwo Misiewicz” 

Kasia Smutniak jest po ślubie. Jak wyglądała uroczystość?

Jak informują włoskie media, ślub odbył się w niezwykle urokliwym miejscu. Nowożeńcy zaprosili gości do swojej willi, która znajduje się w miasteczku Formello pod Rzymem. Według dziennikarzy Sky Tg24 świadkiem panny młodej był reżyser Ferzan Ozpetek.

Uroczystość miała nieformalny charakter. Pani młoda, chociaż pojawiła się w białej sukni ślubnej, do ślubu poszła boso z wiankiem na głowie. Małżonkowie nie chcieli prezentów. Zamiast nich, poprosili gości o wpłaty na organizację charytatywną.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Bajkowy ślub Natalii Mancewicz. Siostra słynnej miss swoją suknią zakasowała największe gwiazdy


Kasia Smutniak wzięła ślub

Kasia Smutniak wzięła ślub

Katarzyna Smutniak, Domenico Procacci

Fotografia: ONS

Katarzyna Smutniak, Domenico Procacci

Fotografia: ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×