Patryk Vega wyrósł na megagwiazdę, a kim jest jego żona? To ona rozdaje karty w branży filmowej!

Patryk Vega z żoną

Patryk Vega z żoną

Patryk Vega, topowy polski reżyser, przyznaje, że jego życie było ruiną, zanim nie poznał swojej żony. Kim jest Katarzyna Słomińska? Zobacz, czym się zajmuje.

Patryk Vega, reżyser głośnych filmów, takich jak: Pitbull, Służby specjalne, Botoks, czy Kobiety mafii, tak naprawdę nazywa się Patryk Krzemieniecki. Swoje nazwisko postanowił zmienić już jako nastolatek. Pomyślał, że takie będzie łatwiej wymówić obcokrajowcom. Zawsze chętnie opowiada o swoich nowych produkcjach, ale już rzadziej wypowiada się na temat życia prywatnego. Kim jest i czym zajmuje się jego żona Katarzyna Słomińska? Co o niej wiemy?

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska są małżeństwem od 2010 roku. Reżyser i jego ukochana wzięli ślub cywilny w Pałacu w Radziejowicach pod Warszawą, na specjalnie przygotowanej wyspie, na środku jeziora. Wielkim marzeniem pary był ślub kościelny, który wzięli jednak dopiero we wrześniu 2017 roku, gdyż Słomińska czekała na unieważnienie swojego poprzedniego małżeństwa.

Niedługo po ślubie para, powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ochrzcili je, głównie z inicjatywy Słomińskiej, bo w tym czasie Vega unikał Kościoła, a podczas uroczystości czekał w samochodzie. Któregoś dnia, postanowił jednak towarzyszyć żonie w jednym z nabożeństw. Właśnie wtedy poczuł ukojenie i zdecydował się nawrócić.

Patryk Vega – jak żona zmieniła jego życie? 

Vega wielokrotnie wspomina w wywiadach, że żona zmieniła jego życie. To dzięki niej rzucił palenie, zaczął poświęcać więcej czasu rodzinie oraz przeżył nawrócenie. Reżyser twierdzi, że przed poznaniem Katarzyny Słomińskiej był uzależniony od alkoholu i wypijał nawet po dwa litry whisky dziennie.

Był też ponoć bardzo oddalony od Kościoła. Żona Patryka Vegi postarała się, żeby przemyślał swoje życie,a on pod jej wpływem zmienił się i stał się lepszym człowiekiem.Bardzo schudł, zaczął dbać o zdrowie i to wszystko, jak dziś twierdzi, stało się dzięki pomocy Słomińskiej.

Patryk Vega i jego żona, Katarzyna Słomińska współpracują również w życiu zawodowym. Vega reżyseruje filmy, a Kasia zajmuje się w jego firmie księgowością i jest szefem produkcji wszystkich najbardziej znanych dzieł. Jednak tu są bardzo zgodni i na pierwszym miejscu, przed sprawami służbowymi, stawiają rodzinę. Mają trójkę dzieci – kilkunastoletnią córkę i bliźniaki – chłopców, więc mają co robić. Celebrują wspólnie spędzany czas, zwłaszcza wspólne niedziele.

Zobacz: Patryk Vega odpalił kolejną petardę! Reżyser zdradził kogo obsadził w roli Beaty Szydło! Gwiazda wygląda jak jej klon! [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek zagra w filmie pod jednym warunkiem. Patryk Vega spełni jej gwiazdorską zachciankę?

Zobacz: Patryk Vega ujawnił gejowski romans znanego polityka! Namiętne sceny z nowego filmu wywołały burzę w mediach! [WIDEO]


Patryk Vega z żoną - BOTOKS, premiera filmu

Patryk Vega z żoną - BOTOKS, premiera filmu

Patryk Vega z żoną - Bestsellery Empiku 2018

Patryk Vega z żoną - Bestsellery Empiku 2018

Patryk Vega z żoną – Kobiety mafii, premiera filmu

Patryk Vega z żoną – Kobiety mafii, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×