Katarzyna Skrzynecka zaszalała u fryzjera. Zafundowała sobie ostre cięcie i zmieniła kolor. 51-latka wygląda jak bogini

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów metamorfozą. W nowej fryzurze wygląda świetnie. Dlaczego w takim razie wcześniej się nią nie chwaliła...?

Katarzyna Skrzynecka to człowiek orkiestra. Zajmuje się aktorstwem, śpiewem i jeszcze wieloma innymi rzeczami. Fani mogą ją kojarzyć z ról w następujących obrazów: Księga wielkich życzeń, Duża przerwa, Pamiętnik znaleziony w garbie, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Nocne graffiti, Bulionerzy, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.

Ostatnie lata piękność spędziła na planie formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsatu. Występuje tam w charakterki jurorki. Fani bardzo ją polubili. Nie wyobrażają sobie tego, by jakaś inna gwiazda zastąpiła ją na tym stanowisku. Dlatego bardzo zaniepokoiły ich doniesienia Super Expressu, który powołując się na informatora, doniósł, że chce ona odejść z muzycznego show.

Jest już trochę zmęczona. Uwielbia ten program i pracę w jury, ale myślała nad rezygnacją, żeby trochę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie. Zaczęła to rozważać po tym, jak nagranie pierwszego odcinka show zostało przesunięte o tydzień i przez to przerwać urlop We Włoszech, przylecieć do Polski na dwa dni nagrań, a potem znów wrócić do Włoch, żeby dołączyć do rodziny. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy zostanie w jury, ale wkroczyła Nina Terentiew, która namówiła ją, żeby nie odchodziła – zdradził informator „SE”.

Na szczęście ulubienica widzów stanowczo temu zaprzeczyła.

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Dziś na jej profilu na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Zapozowała do niego z koleżanką po fachu, Magdaleną Wójcik. Obie wyglądały fenomenalnie. Fani zwrócili szczególną uwagę na Kasię, która zmieniła fryzurę. Na pierwszy rzut oka widać, że skróciła włosy i rozjaśniła ich kolor. Metamorfoza wyszła jej na dobre.

WKWIECIE wieku z niezmiennie PIĘKNĄ Magdaleną Wójcik, której spektakl dziś z radością oklaskiwaliśmy na Festiwalu @wakacyjne_miasto_kobiet.
„Kilka” lat temu grałyśmy z Magdą
w Teatrze Komedia jako zmienniczki tę samą rolę Brendy w parze z Piotrem Szwedesem jako Stanleyem (mężem). Dziś w ramach „Rozmów na Kanapie” – Marzeny Rogalskiej  – pochwaliła się fanom w opisie ujęcia.

Żałujemy tylko, że nie pochwaliła się tym lookiem wcześniej…

Jak oceniacie przemianę Katarzyny Skrzyneckiej?


Katarzyna Skrzynecka i Magdalena Wójcik

Katarzyna Skrzynecka i Magdalena Wójcik

Katarzyna Skrzynecka przed metamorfozą

Katarzyna Skrzynecka przed metamorfozą

Katarzyna Skrzynecka | fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka | fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Komentarze

 • Gość pisze:

  Seksapil 👌

  • Photo-shop pisze:

   Nie zaszalała u fryzjera tylko zaszalała jak zwykle z filtrami i obróbką swojego wizerunku, to zwykłe tanie i obrzydliwe oszustwo

  • Gość pisze:

   Takie ciasteczka wow co to się dziwić że nie można sobie odmówić a waga.

 • Gość Ważka pisze:

  Mała, gruba, operacyjnie przerobiona i to ma być bogini ? Chyba autor tej pisaniny nie zna znaczenia słów, których używa. A u fryzjera bywamy wszyscy czy o tym na pewno trzeba pisać, co w tym nadzwyczajnego ???

  • Daisy pisze:

   Cebulowo-kartoflany koment z wystającą słomą z gumofilca.

  • Gość pisze:

   Zazdrośnica, chyba jesteś brzydka!

  • Gość pisze:

   Ile jadu w komentarzu! Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak myśleć! Nie oglądaj jak nie musisz, nie oceniaj jak nie wiesz co przeżyła w jej butach nie chodzisz! Ma kasę robi co jej się podoba jest osobą znaną i lubianą, dba o siebie jak może. Jej sprawa i jej wybór. Piękna kobieta i aktorka.

  • Gość pisze:

   Pani Katarzyna,piękna jak zawsze W wszystkich fryzurach wygląda jak bogini!!!!!

 • Gość pisze:

  Zdrowia seksi łopez 2 a reszta kwestia gustu bo kazdy ma swój inny ale chłopaki supcio pilarka teź idzie lato uwaga na komary zeby hiva nie dały jak tomi li a kto powiedział źe to był przypadek jak starak i natalka kasia basia mlny super tylko potem hiv jeszcze droźszy ha ha stary numer i to tyle

  • Gość pisze:

   Proszę o udostępnienie zdjęć bez filtrów nie jesteście Panie do siebie nawet podobne to się mija z rzeczywistością

  • Only you.. pisze:

   No cóż niech się bawi i kreuje swoją rzeczywistość w Photoshop
   Ma prawo jak każdy
   Za to mąż hehe( jeszcze) całkiem dobre ciacho
   I kiedyś może sobie wybrać prawdziwa rzeczywistośc 😉😉

 • Gość pisze:

  Zazdrościsz 😂 też uważam, że wygląda pięknie jak bogini 😁

 • Gość pisze:

  Bardzo piękna kobieta.

 • Gość pisze:

  Dzieło??? , kogiel mogiel 3, to jest dzieło????

 • GośćDk pisze:

  Kobieto zmyje ten makijaż nie jesteś na scenie

 • Gość pisze:

  Boże co za tytuł? Lubię p.Kasię, ale jaka bogini? Żenada!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×