Szukaj

Kasia Skrzynecka zdradziła poruszające sekrety z życia Pawła Królikowskiego. Tak aktor dbał o żonę i dzieci

Paweł Królikowski nie żyje. Wczoraj przed południem media obiegła smutna informacja o śmierci aktora, który zmarł po długich tygodniach walki z chorobą. Dziś bliscy i przyjaciele wspominają go jako serdecznego i szczerego do bólu, oddanego swojej rodzinie człowieka. Najnowszy wpis Kasi Skrzyneckiej wzrusza do łez.
Katarzyna Skrzynecka w szczerych do bólu słowach wspomina Pawła Królikowskiego. Tego o nim nie wiedzieliście

Katarzyna Skrzynecka w szczerych do bólu słowach wspomina Pawła Królikowskiego. Tego o nim nie wiedzieliście

Wczoraj na internetowych tablicach gwiazd pojawiły się żałobne zdjęcia i wspominki. Paweł Królikowski umarł przegrywając walkę z chorobą. Wtedy na profilu jego koleżanki z Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawiło się kolorowe zdjęcie.

Katarzyna Skrzynecka poruszona śmiercią Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka nie mogła pogodzić się ze śmiercią kompana. Dziś na jej tablicy pojawiła się inna fotografia, tym razem już czarno-biała. W opisie aktorka umieściła wiele rozczulających szczegółów na temat relacji, jaka ich łączyła. Zdradziła też, jaki prywatnie był Paweł. A był bardzo rodzinnym i ciepłym człowiekiem.

Gwiazda zdradziła, jak wspierała przyjaciela w ostatnich chwilach życia. Razem z resztą ekipy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo przygotowała dla niego wyjątkowy prezent.

Króliczysko Nasze Kochane… Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu… „Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS , TĘSKNIMY!!!”

Katarzyna Skrzynecka nie może pogodzić się z tak ogromną startą.

Nie mogę się pogodzić… nie pasuje mi tu nadal ta czerń i biel… Paweł zawsze umiał widzieć świat oczami poety, ludzi widział na przestrzał sercem… Na kobiety patrzył z szacunkiem i podziwem, zawsze doceniając ich piękno, kobiecość i sexappeal, ale NIGDY nie był bawidamkiem i tanim komplemenciarzem. Był GENTLEMANEM. Ze starym oddanym KUMPLEM takim jak ja, wiedział że może pozwolić sobie na folgowanie w komentowaniu otoczenia pikantnym żartem, zawsze wiedział, że moja riposta będzie niemniej rzutka – wspomina pełna łez Katarzyna Skrzynecka.

I choć Paweł Królikowski lubił patrzeć na uczestniczki programu, komentował to, co widział na scenie, to w jego sercu tą najpiękniejszą i najważniejszą kobietą była właśnie jego żona.

Żartobliwie wyrażał swą admirację dla piękna kobiet występujących na scenie naszego programu: „Zerkając okiem konesera – bo starszemu panu wszak docenić wolno – miło dla oka, gdy i tu ładnie, i tam zgrabnie. „Przyroda jest taka piękna!”  po czym ZAWSZE , ale to ZAWSZE!!! kontynuował: „No bo wiesz, bo moja Gośka właśnie to ma! Że ona mnie zawsze kręci! Ja jestem o nią cholernie wrednie zazdrosny. Bo wiesz, bo moja Gośka… Bo my z Gośką… bo moja Gośka mawia… Bo moja Gośka ostatnio mi ugotowała boskie … (… – i tu rozmarzaliśmy się nad przepisami kulinarnymi – …) Bo moja Gośka tak lubi gdy…. BO MOJA GOŚKA. Bo moje dzieciaki…. Miał TYLKO 58 lat…. TAK WCZEŚNIE NIE ZABIERA SIĘ LUDZI DO NIEBA ….  T-A-K-I-CH LUDZI.

View this post on Instagram

???? Króliczysko Nasze Kochane…???? Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu… "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS , TĘSKNIMY!!!" ….. Nie mogę się pogodzić… nie pasuje mi tu nadal ta czerń i biel… Paweł zawsze umiał widzieć świat oczami poety, ludzi widział na przestrzał sercem… Na kobiety patrzył z szacunkiem i podziwem, zawsze doceniając ich piękno, kobiecość i sexappeal, ale NIGDY nie był bawidamkiem i tanim komplemenciarzem. Byl GENTLEMANEM. Ze starym oddanym KUMPLEM takim jak ja, wiedział że może pozwolić sobie na folgowanie w komentowaniu otoczenia pikantnym żartem, zawsze wiedział, że moja riposta będzie niemniej rzutka ???? Żartobliwie wyrażał swą admirację dla piękna kobiet występujących na scenie naszego programu: "Zerkając okiem konesera – bo starszemu panu wszak docenić wolno – miło dla oka, gdy i tu ładnie, i tam zgrabnie ???? Przyroda jest taka piękna!" ???? po czym ZAWSZE , ale to ZAWSZE!!! kontynuował: "No bo wiesz, bo moja Gośka właśnie to ma! Że ona mnie zawsze kręci! Ja jestem o nią cholernie wrednie zazdrosny. Bo wiesz, bo moja Gośka… Bo my z Gośką… bo moja Gośka mawia… Bo moja Gośka ostatnio mi ugotowała boskie … (… – i tu rozmarzaliśmy się nad przepisami kulinarnymi – …) Bo moja Gośka tak lubi gdy…. BO MOJA GOŚKA ???????????????????? Bo moje dzieciaki…. ???????????? Miał TYLKO 58 lat…. ???????????? TAK WCZEŚNIE NIE ZABIERA SIĘ LUDZI DO NIEBA …. ???????? T-A-K-I-CH LUDZI.

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Czytając ten wpis aż ciepło się na sercu robi. Na scenie śmieszek, w programie zabawny juror, w życiu i w domu szaleńczo zakochany w żonie, rodzinie, swoich dzieciach. Nie widział świata poza nimi i to właśnie oni byli przy nim, gdy odchodził. To oni odwiedzali go codziennie w szpitalu, czekali na cud, który się nie wydarzył.

Paweł Królikowski odszedł, ale dla wielu widzów i osób z branży na zawsze pozostanie szeroko uśmiechniętym aktorem.

View this post on Instagram

???????????????? KRÓLIKU ……… Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ….. U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU … Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem…. TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU ???????????????????? KRÓLIKU …….. Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła , całym sercem jestem przy Was. ???? @twojatwarzbrzmiznajomo

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on


Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×